Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert ilyen nehez az ismerkedes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert ilyen nehez az ismerkedes?

Figyelt kérdés

A ferfiaknak nem mernek leszolitani az utcan esetleg elkerni a telefonszamom. A bejelolom facebookon meg hasonlok szerintem nagyon gagyi..Csak en latom ugy hogy lassan a nok szedik fel a ferfiakat?

20L


2015. júl. 13. 12:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
53%
ez valami troll kérdés? A ferfiaknak nem mernek leszolitani az utcan esetleg elkerni a telefonszamom. na és hogy a mai társadalom 99% bele van merűlve a telefonjába ma már nem az utcán ismerkednek az emberek!
2015. júl. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Nem tudom,Lajos...

De miért ide írsz,ha kaptatok külön kategóriát?

2015. júl. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerű a válasz. Ha egy férfi leszólítana egy nőt az utcán, hogy elkérje a számát, akkor 99,99%-ban elhajtanák, mint a legyet... Ezek után mi értelme lenne próbálkoznia?
2015. júl. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
32 éves férfi vagyok. Még nem voltam nővel. Pedig nagyon szeretnék. Bár egy nő írna rám vagy megpróbálna elérni. De hát nincs ilyen. Pedig én még utcán is megpróbálom hogy leszólítsak lányt. De elzavarnak. Látod én kivétel vagyok. Legszívesebben írnék neked és azonnal randit kérnék. De neked én már lehet hogy idős vagyok. Miért nincs egy 25-30 közötti nő aki ilyen mint te vagy?
2015. júl. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Nyilvan ha latom rajta hogy nem pszichopata akkor beszelgetek vele..ez a felfogas hogy egybol elzavarunk titeket?

Multkor egy kulfoldi srac jott utanam es kerte el a telefonszamomat..

Nem ugy hogy buliban seggreszegre iszom magam es talan lesz merszem odamenni egy lanyhoz..

2015. júl. 13. 13:02
 6/24 anonim ***** válasza:
93%
És miért ne szedhetnék fel a nők a férfiakat? Kiharcoltátok az egyenjogúságot akkor csak ebben ne legyünk egyenlőek?? 38/F
2015. júl. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
#6 Azert ne egy no hivjon el randizni egy sracot..meg nem a nok kerik meg a ferfiak kezet sem :D
2015. júl. 13. 13:06
 8/24 anonim ***** válasza:
71%
Az utcán a nők még a jobbképűbb pasikat is lekoptatják
2015. júl. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Az már elavult dolog, hogy a férfi kéri meg a nő kezét, régi hagyomány csak. Ebben a világban amikor melegfelvonulások meg leszbik, meg transzik vannak? :-)

Egyébként én a belsőmmel szoktam megfogni a nőket és az nem megy az utcán leszólítással, mert ott egyből elítél a nő, hogy nem elég kék a szeme, nem elég szőke és leírnak. Bár nekem már nincs ilyen gondom :D

2015. júl. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Oké, de miét akkora baj, ha neked kell felszedni a pasit? Vagy ha akkora dolog a kezdeményezés, hogy neked nehezedre esik, akkor meg miért várod el a férfiaktól?
2015. júl. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!