Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehany fiunak miert megy minden lannyal konnyen az ismerkedes?

Figyelt kérdés

Altalaban ha lanyok is vannak a kozelunkben az egyik baratom szinte minden csajjal megtalalja a kozos hangsulyt. A lanyok masznak ra... Nem nez ki rosszul a srac de hogy ennyit szamitana a kulsoseg? En egy eros atlagos fickonak tartom magam de frusztraltnak ereztem magam a tarsasagukban mert rajtam valahogy keresztul neztek. Ha nem nezek ki ennyire jol akkor nekem sosem lesz ilyenre lehetosegem igaz?

19/F


2015. jún. 14. 11:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
De lesz, csak próbálkozz :)
2015. jún. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%

Pontosan megláttad a lényeget és különbséget.Ő helyesnek született,Te meg nem,igen ennyit sőt sokkal többet számítanak a nőknél kizárólag a külsőségek,mint gondolnád.

Az átlagos kinézetű férfiakon nagyon hamar keresztülnéznek,mintha ott sem lennél...

Ez van,el kell fogadni sajnos. :/

Én is ebben a helyzetben vagyok,mint Te csak én már elfogadtam ezt,mert úgysem tudok vele mit csinálni.

Ha egyszer nem olyannak születtem,akkor ennyi. :/

24/F

2015. jún. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem egészen így van. Inkább a magabiztosság, lazaság, humor az ami számít. Ha ezek megvannak, rondább külsővel is lehetsz sikeres.
2015. jún. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Ha egy pasi jóképű, akkor nyert ügye van, a lányok többségénél. Mindent elnéznek a helyes pasiknak, viselkedhetnek akármilyen otrombán, lehetnek akármilyen műveletlenek vagy bunkók. Ha egy jóképű pasi elejt egy szexuális utalást, akkor a lány nevetni fog, és azt fogja gondolni, hogy milyen határozott, huncut pasival van dolga. Ha egy ronda srác utalgat, akkor ő egy perverz idiótaként lesz megbélyegezve, aki a farkával gondolkozik.
2015. jún. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

én meg kérdezhetném azt, hogy miért néznek át az átlagos pasik az átlagos lányokon is

egy jóképű megértem , hogy átnéz de egy átlagos miért? (L)

2015. jún. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2015. jún. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A felfogás a legnagyobb különbség. Én pont olyan vagyok vagy kb olyan mint a haverod. Annyi a különbség, hogy nem vagyok jóképű.

A lényege, hogy az ember a nőket-lányokat is emberként kezeli.

Ha valaki, mint én sok dologban jártas akkor sok dologról tud beszélgetni. Ha meg valakit meglátok, kb tudom mi érdekli.

Lehet a hozzád hasonlók is jártasak ebben-abban de nem mernek a misztikus, különleges lények, a nőkkel normálisan félelem nélkül beszélgetni.

2015. jún. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
Nem egészen így van. Inkább a magabiztosság, lazaság, humor az ami számít. Ha ezek megvannak, rondább külsővel is lehetsz sikeres. hazugság! érdekes ez nálam mind meg van azért nem találtam csajt 3 éve alatt mi mert ez kell csak nektek jó vicc ha ennyi lenne a kritérium nem lenne annyi átlagos srác egyedül ! a kérdésre válaszolva azért mert ők alfahímnek születtek és bármelyik nőt megkaphatják
2015. jún. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Így szocializálódtak, számukra természetes, hogy nők társaságában vannak és nem csinálnak belőle nagy ügyet.
2015. jún. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát mustafa, ha való életben is úgy szoktál megnyilvánulni, ahogy néha itt, akkor nálad nem csak a külső játszik közre.

Itt vagyok én, az átlagos vagy az alatti lány. Elhihetitek nem a külsőm játszik közre, hogy sok pasinak bejövök. És nem kell a duma, hogy mert csak a másik nemhez tartozok és azoknak szerencséjük van( nagy tévedés :) ). Rajtam is átnéznek, ha épp nem dobom be magam, és úgy járok-kelek ,mint egy élő halott, reményvesztett és mogorva arc kifejezéssel, lesz*rva mindenkit magam körül.

Már megfigyeltem, ha csak ülök a sarokban és elvagyok a magam kis világában, akkor nincs szerencsém. Viszont ha nyitott vagyok és előveszem a pozitív tulajdonságaim(beszédkészség, vidámság, érdeklődés, humor), akkor már kelendőbb vagyok a "piacon" és ilyenkor elbújhatnak a nálam ezerszerte gyönyörűbb lányok.


Nem minden külső. Ja, de ha rövidtávúra tervezed az illetővel, akkor igen :)

2015. jún. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!