Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehany fiunak miert megy minden lannyal konnyen az ismerkedes?

Figyelt kérdés

Altalaban ha lanyok is vannak a kozelunkben az egyik baratom szinte minden csajjal megtalalja a kozos hangsulyt. A lanyok masznak ra... Nem nez ki rosszul a srac de hogy ennyit szamitana a kulsoseg? En egy eros atlagos fickonak tartom magam de frusztraltnak ereztem magam a tarsasagukban mert rajtam valahogy keresztul neztek. Ha nem nezek ki ennyire jol akkor nekem sosem lesz ilyenre lehetosegem igaz?

19/F


2015. jún. 14. 11:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
37%
ma 11:56 megjött a nem így van nőcske ! :D jó politikus lennél jól tudsz hazudni
2015. jún. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"nőcske" :D

Figyelj, elhihetted, hogy nem sírom magam álomba ,ha nem hiszed ezt el.

De mivel én élem az életemet és nem te, ezért elég nevetségesnek tartom, hogy hazugnak hiszel.

Én is szenvedtem csajként, mert nincs ideális top alakom, és gyönyörű arcom, ami a pasik több, mint a felének fontos.

2015. jún. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!