Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem megy az ismerkedés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem megy az ismerkedés?

Figyelt kérdés

26 éves férfi vagyok (bocs srácok) volt már jó pár barátnőm, hosszabb-rövidebb ideig tartó kapcsolatok voltak ezek. De kivétel nélkül mind netes ismerettségnek indult. Személyesen egyszerüen nem megy ismerkedni. Igazából nem járok sehova meg amúgy sem tudom ennek a menetét, neten ugye minden más. Bulikba nem járok és olyan lány nem is kellene aki bulikban ismerkedik (lehet ez most gázul jön le, elnézést)

Anyagilag független és jó módúnak mondható vagyok, szóval nem eltartatni akarnám magam és ezért nem kellek senkinek... Nem a munkám az életem, szóval ez se lehet akadály... Mégse megy a dolog, maga az ismerkedés. mi a megoldás?


2015. jún. 12. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztos feszült vagy, izgulsz, és ezt látják rajtad. Ha nincs magabiztos kisugárzásod akkor jó eséllyel bukod a dolgot. Netes ismerkedésnél nyilván nincsenek ilyen problémák.
2015. jún. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%

"Igazából nem járok sehova "


A nagy titokról lehullott a lepel. Ezért nem megy.

Kezdj el járni bárhová, lassan hozzászoksz, megtanulod hogyan kell ismerkedni IRL,

2015. jún. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Utazni szeretsz? A legtöbb társasúton a nők/lányok vannak többségben, ott igazán örülnének egy facér fiatalembernek.Sok lány jár színházba, koncertre is szólóban.
2015. jún. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!