Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férjhez szeretnék menni, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjhez szeretnék menni, de sosem lehet?

Figyelt kérdés

Napok óta emiatt vagyok a padlón, már sírtam is.

Sajnos lehetetlen, hogy valaha is férjhez menjek, sőt, az is lehetetlen, hogy emberhez méltó életet éljek bizonyos körülmények miatt (beteg is vagyok, meg más dolgok).


Mindig elképzelem, hogy egyszer nekem is lesz esküvőm, mindent tökéletesen megálmodok.

Aztán ha eszembe jut, sírnom kell. Főleg, ha ezt hallgatom közben:

https://www.youtube.com/watch?v=p-ORlc2b4-0


21N


2015. júl. 8. 22:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
majd találsz vlaklit
2015. júl. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy, miért lenne lehetetlen? Mások is vannak akik betegek vagy akármi, mégis élik az életüket normálisan, találnak valakit, házasodnak, stb.
2015. júl. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Mert már milliószor bebizonyosodott, hogy nem tudok normális életet élni
2015. júl. 8. 22:49
 4/15 anonim ***** válasza:

Nem szabad soha feladni a reményt.

Én pl súlyosan megbetegedtem 19 éves koromban (veseelégtelenség), ott is hagyott az akkori barátnőm, azt hittem, hogy soha nem találok párra. 12 évig voltam dialízisen, utána végre sikerült egy veseátültetés. Olyan volt, mintha újjászülettem volna. Most lesz a 2 éves házassági évfordulónk a feleségemmel.

Reménykedj.

2015. júl. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én nálad jóval idősebb vagyok, és nekem sem megy ez az egész történet. De én mondjuk nem is gondolkozok ilyen kategóriában, hogy "házasság", meg hasonló dolgok. Én annak is örülnék, ha egyáltalán lányokkal, nőkkel tudnék találkozni meg beszélgetni valahogyan.
2015. júl. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem szeretnék pofátlan lenni, de mégis mi az, ami miatt ezt így érzed? Milyen betegséged van? Nem hinném, hogy soha nem találnál egy olyat férfit, aki ne elfogadna mindeneddel együtt. Én is 21 éves vagyok, mint ahogy te, és azt kell mondjam, hogy fiatalok vagyunk még, előttünk az élet, bőven van még időnk megtalálni a "nagy Őt". Ne keseregj, egy szép napon neked is lesz egy szép nagy esküvőd és egy szerető férjed/családod.
2015. júl. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Szívbeteg vagyok, de alapból nagyon durva életem volt, és emiatt mindenki elfordul tőlem.
2015. júl. 8. 22:56
 8/15 anonim ***** válasza:

Ez azért nagyon halovány így. A szívbetegség egy dolog, azt nem kell hangoztatni. De biztos vagyok abban, hogy nem a nehéz múltad miatt fordulnak el tőled az emberek. Miért nem írod le részletesen, mi bánt pontosan?


23/F

2015. júl. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem b.aszogatásból, de most ennek mi értelme, hogy itt picsogsz, és beböfögsz félmondatokat? Írd már, mi a tényálladék, oszt valamit kiagyalunk. Ha mást nem, iszunk egy deci felest a boldogságodra.
2015. júl. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy soha nem fogsz férjhez menni? Miért lenne lehetetlen? Ismerkedj férfiakkal, vagy engedd, hogy ők ismerkedjenek veled, és majd jön aminek jönnie kell, persze nem csettintésre működnek ezek a dolgok. Nekem is ideje lett volna megnősülni mivel már 32 éves vagyok, de az más, most rólad van szó :) A másik amit nem értek, de ez nem nálad van, hanem sok ismerősömnél, rokonomnál, hogy maga alatt van, és ahelyett, hogy valami vidám pörgős számot hallgatna, olyat hallgat, amitől még jobban szomorú, elsírja magát. Mélyebbre ássátok magatokat a szomorúságban. Valami jó vígjátékot kell nézni ilyenkor.
2015. júl. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!