Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak meg ilyen nők?

Figyelt kérdés

...akinek már a család alapítás a fontosabb s nem a szórakozás. Kinek egy közös vacsora többet ér egy át mulatott éjszakán?

Nagyon szeretnék már egy ilyen lányt/nőt aki megbecsülné azt amit tőlem kap, s akivel tervezhetek családot, egy picuri kis lányt.



2015. júl. 5. 16:59
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm, én meg sajnos még Veletek, hasonló lánnyal nem találkoztam. :/

Bár most az életem is olyan szakaszban van, hogy a munka időm nagy részét lefoglalja.

Így találni is nehéz, illetve olyat aki elfogadja ezt, hogy a biztos megélhetésért keményen kell dolgozni.

2016. jan. 24. 19:54
 32/35 anonim ***** válasza:
Vannak
2016. jan. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ez nem ilyen egyszerű. Mert lehet olyan bulizósnak tűnő lány aki arra vágyik, hogy egy normális kapcsolata legyen, és amint összejön az fontosabb és komolyan gondolkozik. És fordítva is lehet egy olyan lány aki látszólag komolynak tűnik, mert nem bulizós típus, miközben a felfogása sem közelít a leírtakhoz. Szóval beszélgetni kell és csak akkor derül ki. :)


Én 18 évesen jöttem össze az akkor 22 éves barátommal. Kijelentettem, hogy 5 év múlva már lesz legalább egy gyerekem. :D Ő akkor hallani sem akar róla, azóta már ő is tervezgeti néha, bár karrier stb okok miatt lehet hogy ki fog ez tolódni kicsit, de mindegy. :)

Szóval ha nem is könnyű találni biztos van ilyen, én mindig elég (talán túl) komoly gondolkodású is voltam.

2016. febr. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Azóta sikerült esetleg találnod ilyet?
2016. febr. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:

Nem. Beszélgetek lányokkal, nőkkel. De siker még nincs. Kedvelnek, keresnek de semmi több. Főként mert mindnek van már párja. :)

De nem adom fel! :)

2016. márc. 6. 19:19
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!