Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak meg ilyen nők?

Figyelt kérdés

...akinek már a család alapítás a fontosabb s nem a szórakozás. Kinek egy közös vacsora többet ér egy át mulatott éjszakán?

Nagyon szeretnék már egy ilyen lányt/nőt aki megbecsülné azt amit tőlem kap, s akivel tervezhetek családot, egy picuri kis lányt.



2015. júl. 5. 16:59
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Én pont ilyen vagyok. De a páromnak nem voltsm jó, itthagyott a kisbabánkkal együtt.
2015. aug. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

En szinten 22 eves ferfi vagyok.

Az en parom mondvan meg elni akar szakitott velem. Lehet igy komolyan venni barmit is? Tudom hogy nem minden no/lany ilyen , de en valahogy kezdem elveszteni a hitem

2015. aug. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

Álompasik vagytok :)

Mondom ezt 38évesen akit itthagytak a gyerekekkel. Apukának más elképzelései voltak a család intézményéről :(

Kérlek titeket tartsátok ezt a célt... össze fog jönni az a cuki aprótalpú :) és boldog gyerekek lesznek mellettetek :D:D

2015. aug. 24. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

Azt hittem én is az írásod alapján,hogy idősebb vagy( 32- 40 éves)

mert a mai fiatalok ilyen idősen buliznak...stb

később szoktak családra vágyni már ha vágynak ,sok fiatalra még nem lehet számitani,mert komolytalanok!


Ezt a célod el fogod érni ne aggódj,sok sikert ,boldogságot kívánok!

2015. aug. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:

Hihetetlen hogy mennyi ilyen nő van akit ott hagynak miután megszületik a picur! :O

Köszönjük szépen, a cél ez, s ez sosem fog változni! :)


22# Detto ugyan ezzel a dologgal szakitott velem is. Idén lett volna 5 éve, hogy együtt lettünk volna. Jött egy másik srác, ki minden hétvégén bulizott, nagy haveri társaság s már ment is vele. Olyan cimszóval, hogy én nem jártam el Vele bulizni. Nem, ezt tény. Csak moziba, állatkertbe, étterembe, meg szállodába..de hát ez nem jó. Az nem menő...

2015. aug. 24. 18:12
 26/35 anonim ***** válasza:

Nagyon sok ilyen van, és számukra egy főnyeremény vagy. Viszont ritkán szépek, és ritkán egészségesek lelkileg. (Nem "soha", hanem tényleg: "ritkán".) Keresni kell köztük olyat, aki rendben van, és nagyon türelmesen fe kell oldani benne azokat a szorongásokat, amik a saját sikertelenségéből alakultak ki (amiért egészen eddig nem talált meg téged).


Társkereső oldalakon mindig ott vannak ezek a nők, csak az a fontos, hogy ne akadj fenn az arányon: tíz kuka, egy jó, és ez így van rendjén. A kudarcokba belerokkant nő nagyon igyekszik pozitívnak mutatni magát, de az első olyan jelre, hogy nem tetszik neked, azonnal keserű lesz és támad, ezt még akkor is látni fogod, ha direkt figyel rá, hogy ne tegye. Őket kerüld el, ott lesz valahol a jó is, csak türelem kell hozzá.


FONTOS: óvatosan bízz bennük. Akinek fontos, hogy együtt családot alapítsatok, az érteni és értékelni fogja az óvatosságodat. Aki megsértődik rajta, az nem érti a te oldaladat, és ez a biztos jele annak, hogy csak magára figyel, te pedig eszköz vagy neki. Ez a "p*csába a labdával, kezdődjön a játék" szemlélet az egész kapcsolatra rányomja majd a bélyegét.


Még egyszer: a jó hír, hogy az összes ilyen nő nagyon várja, hogy megkeresd. És nagyon örülnek majd neked.

2015. nov. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2015. nov. 22. 14:03
 28/35 anonim ***** válasza:

Hogy te milyen aranyos vagy,Kérdező!! :D Annyira kevés ilyen fiú van manapság. Én például többre értékelnék egy romantikus vacsorát,mint egy átbulizott éjszakát :) Csak még ilyen sráccal nem találkoztam :/


19/L

2016. jan. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim válasza:
Én itt vagyok. Meg még kb. az összes korombeli lány, akinek még nincs gyereke :-) 32/l
2016. jan. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

Én is ilyen nő vagyok.


Napokkal ezelőtt hagyott el a volt barátom, akivel ugyanilyet éreztem, mint te, hogy ő pont olyan, csak férfiban, csak ő nem becsülte meg amit kapott tőlem. :)


De még reménykedek, hogy vannak ilyen beállítottságú emberek, hogy nincs veszve minden és hogy egyszer én is megtalálom a párom és lesz családom, szerető társam stb. :)


22 N

2016. jan. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!