Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tudom hogy soha az életemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom hogy soha az életemben nem lesz már senkim. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ez nem önsajnáltatás, de tényleg semmi értelme az életemnek. Még is miért éljek hogy ha egy fiú sem képes megszeretni? Hozzáteszem pedig a külsőmmel nincs gond. De még is fejvesztve menekülnek előlem, mint ha én lennék a világ legrosszabb embere, akit egyáltalán nem lehet szeretni. Jó lehet egy kicsit prűd vagyok, mert nem szeretem ha valaki züllött, alkoholt iszik, és bulizni jár.
2015. júl. 4. 22:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"Tudom hogy soha az életemben nem lesz már senkim. Mit tegyek?"


Kezdj jósló praxisba! Rólam mit tudsz?:)

2015. júl. 5. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Érdekes, én mióta kajtatok olyan nőt, aki egy kicsit prűd, és nem bulizásból áll az élete + még ki is néz valahogy,de úgy látszik, ezek csak az interneten léteznek..
2015. júl. 5. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nyílj ki egy kicsit. Amúgy nagyon kevés az olyan lány, aki tolerálja, ha egy férfi nem rúg be legalább heti 2-szer és nem csak bulizásból áll az élete. Én nem iszom és nem bulizom, és ezt tapasztalom. Van kedved esetleg ismerkedni?
2015. júl. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Noren1989 ***** válasza:

Szerintem a rinya helyett kezdj önmegvalósításba, ha már a fiúkkal nem akarsz foglalkozni.

Am meg a sörözés ALAP. Azt felejtsd is el, h elveheted egy férfiembertől.

25/F

2015. júl. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!