Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tudom hogy soha az életemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom hogy soha az életemben nem lesz már senkim. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ez nem önsajnáltatás, de tényleg semmi értelme az életemnek. Még is miért éljek hogy ha egy fiú sem képes megszeretni? Hozzáteszem pedig a külsőmmel nincs gond. De még is fejvesztve menekülnek előlem, mint ha én lennék a világ legrosszabb embere, akit egyáltalán nem lehet szeretni. Jó lehet egy kicsit prűd vagyok, mert nem szeretem ha valaki züllött, alkoholt iszik, és bulizni jár.
2015. júl. 4. 22:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Mesélj milyen vagy.

Nem hinném, hogy olyan vészes lenne a helyzet.

Ha gondolod írhatsz privátban is.

2015. júl. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ez így elég hihetetlen...

Nincs gond a külsőddel és mégse érdekelsz senkit?

A fiúk elsőnek a külsőt nézik. Ha jól nézel ki akkor van esélyed.

Prűd vagy mert nem szereted ha valaki iszik és buliba jár?

Én pl nem iszok és bulizni is visszafogottan szoktam és ritkán. Sok olyan fiú van aki nem iszik és nem bulizik

2015. júl. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Interferencia ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. júl. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 RRR ***** válasza:
7%
vált "baráti" kőrt sos
2015. júl. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mindjárt kapod a privát üzeneteket, ne aggódj. Még én is kaptam az utóbbi két napban, pedig kandúr vagyok...
2015. júl. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%

"alkoholt iszik, és bulizni jár"


Szóval nem akarod elengedni a pasidat a haverjaival sörözni?? Ez nem "kicsit prűdség" hanem nettó házisárkányság. Előre sajnálom azt a szerencsétlent, aki majd melletted köt ki.

2015. júl. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%

"Még is miért éljek hogy ha egy fiú sem képes megszeretni? Hozzáteszem pedig a külsőmmel nincs gond."


Mindig ugyanez a lemez...a belső világoddal lesz baj. Az ilyen lányok általában csak a tökéleteset fogadják el. És az élet igazságos, mert nem kapják meg.

2015. júl. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
23%

Mit tegyél? Taníts meg engem is a jövőben látásra!


Viccet félretéve: szerinted nem él a bolygón olyan pasi, aki nem szeret a haverjaival sörözni és bulizni? Én hiszem, hogy nem csak a férjem ilyen normális :))) szóval ha én találtam egyet, te is fogsz! :)))

2015. júl. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nincs baj a külsőddel és nem tudnak megszeretni ? :O


Rossz társaságba vagy . Én sem iszok ( nem látom értelmét , felesleges pénzkidobás , ráadásul sportolok és nem engedhetem meg magamnak azt a pénzt inkább a sportba fektetem mintsem abba a 2 órába ameddig jól érzem magam )


Sőt bulizni is ritkán járok de akkor is max energiaitalt iszok és jól érzem magam az ital nélkül is .


Ennek ellenére még se tagadtak ki , ugyanúgy emberszámba vesz minden lány ráadásul amikor mondom nekik hogy a tökéletességre törekszek és az átlag az utolsó dolog ami életembe akarok lenni akkor az összesnek felkeltem az érdeklődését :D


Szóval leegyszerűsítve: Nem baj ha ilyen a beállítottságod nekem sokkal jobban tetszik az ilyen hozzáállás . Azért nem szeretnek meg mert nem vagy könnyűvérű és ha már küzdeni kellene érted akkor inkább otthagynak.

2015. júl. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem te vagy kövér vagy, vagy túlságosan lapos/unalmas, vagy olyan nő, aki várja a csörgősipkás bohócot, aki majd szórakoztat téged, közben te nem dobsz be semmit közösbe. Erre szokták azt mondani, hogy "ezt a csajt csak meghúzni jó, de párkapcsolatra tök alkalmatlan".
2015. júl. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!