Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért nem lesz soha senkim?

Figyelt kérdés
Akik nekem tetszenek, azoknak én nem vagyok elég jó, akiknek meg én tetszem, azok ált. nekem nem jönnek be. (nem kell itt mondani, hogy vigyem lejjebb az igényeim, ez nem így működik) Én pont a "határeset" vagyok. Az okosokhoz túl buta, viszont a butákhoz képest okos, a szépekhez csúnya, a csúnyákhoz viszont szép. :S
2015. máj. 29. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Nő vagy vagy férfi? Hány éves?
2015. máj. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha túl válogatós vagy,akkor könnyen hoppon maradhatsz.Ismerd meg magadat és az igényeidet,mérlegeld,mennyire reálisak az elvárásaid,és ezek alapján dönts.
2015. máj. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
magamra ismertem. :S
2015. máj. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!