Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem érdeklek egy fiút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdeklek egy fiút sem? Szégyelem hogy szinte csak nekem nincs senkim. Meg akarok halni

Figyelt kérdés
Valami nagyon nagy hiba lehet bennem, mert velem valamiért egy embert sem érdeklek igazán, pedig külsőre sem vagyok ronda, az átlagos szintet megütöm. Még a "barátságaim" is csak rövid ideig tartottak, párkapcsolataim szintén. Pedig szerintem megértő, kedves vagyok. Pedig nagyon vágynék egy párkapcsolatra, és vágyok már a szexre is, ugyanis még úgy nem voltam senkivel, pedig már 22 éves vagyok.
2015. jún. 28. 19:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én sem voltam még soha senkivel. Ismerkedünk? Írj rám :)
2015. jún. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Interferencia ***** válasza:
100%
"Meg akarok halni" Ehhez lehet valami köze a dolognak.
2015. jún. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én átérzem a leírt gondjaid, de ettől még neked nem lesz jobb.
2015. jún. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Csak annyira unom már már hogy mindenkinek összejön minden csak nekem semmi. El vagyok átkozva.
2015. jún. 28. 19:34
 5/17 anonim ***** válasza:
85%

Padlón vagy, és ezt minden pasi és barát egy pillanat alatt leveszi rólad, tudatosan vagy sem.


És az ember nem akar egy depressziós energiaszipollyal lenni, mert fárasztó, kellemetlen.


Megértelek, de neked is meg kéne értened, hogy a dolgokon csak te változtathatsz. Akár pszichológussal, akár más módon (táncterápia, művészetterápia, drámacsoport stb.) rá kéne jönnöd, mivel taszítod az embereket. A külsőd a legkevesebb az egészből.

2015. jún. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
36%
Ha már úgy is meg akarsz halni, nem adnád oda a májadat?
2015. jún. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
25%
Fiatal vagy még, előtted az egész élet. Ne aggódj, eljön majd a te időd is, lesz pasid és mindenki happy lesz.
2015. jún. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%
Na és mit csinálsz? Csak sírdogálsz egész nap, vagy valamit teszel is érte? Ismerkedsz? Dolgozni eljársz? Vagy tanulsz? Mész emberek közé?
2015. jún. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
44%
Hát sose ad fel a reményt :) mindenkinek meg van a lelki társa valahol. am ha akarsz beszélgetni nyugodtan írj rám.
2015. jún. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
60%
Más meg rákos és a fél lábát odaadná azért, hogy ne haljon meg te meg azért siránkozol mert 22 évesen még nem répáztál de te emiatt megakarsz halni. Szánalmas, kicsit mérlegeld a problémád súlyát.
2015. jún. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!