Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem érdeklek egy fiút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdeklek egy fiút sem? Szégyelem hogy szinte csak nekem nincs senkim. Meg akarok halni

Figyelt kérdés
Valami nagyon nagy hiba lehet bennem, mert velem valamiért egy embert sem érdeklek igazán, pedig külsőre sem vagyok ronda, az átlagos szintet megütöm. Még a "barátságaim" is csak rövid ideig tartottak, párkapcsolataim szintén. Pedig szerintem megértő, kedves vagyok. Pedig nagyon vágynék egy párkapcsolatra, és vágyok már a szexre is, ugyanis még úgy nem voltam senkivel, pedig már 22 éves vagyok.
2015. jún. 28. 19:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
53%
Ez nem világtragédia. Bármikor lehet valakid, viszont egy halálos betegnek már erre esélye sem lesz. Minden nézőpont kérdése.
2015. jún. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
De azt már nem mondod h mit teszel....
2015. jún. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok (azért meghalni nem akarok) akiket megismertem lányokat sosem tartott sokáig velük a kapcsolat, ha akarsz beszélgetni akkor írhatsz privátban 22/f
2015. jún. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
6%

Nekem még csak pasim se volt soha, igaz h akik próbálkoztak mind elküldtem..mindig más tetszett.


25/N


Válogatok, de amig nem érzem úgy h itt a világvége mert nincs pasim addig jó, ha már azt érezném amit te összejönnék az épp rámstartolóval, akárhogy is néz ki.


Szóval ha neked mindegy ki a párod tuti találsz :D

2015. jún. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
78%

Valami belső probléma lehet. Kérdezd meg a barátaidat.


14: Ez a bizonyíték, hogy a nőknek az élet könnyű fokozaton pörög. :P

2015. jún. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, tudunk valahogyan konkrétan segíteni ? Mert ezt a kérdést senki nem fogja tudni úgy megválaszolni, hogy az valóbban változást hozzon.


Nem tudom olvasod-e a válaszokat, vagy szoktál-e válaszolni. De ha igen adj valami támpontot hátha tudunk segíteni valamiben.

2015. jún. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ehe, ugyanez vagyok én, csak fiúban. És igazság szerint még csak változtatni se tudnék magamon, mert mindenki teljesen véletlenszerű időpontokban lelép magyarázat nélkül és sose látom többet (se élőben, se neten), szóval még csak azt se tudom meg, hogy mi a baj velem... :D Nem mondom, hogy küldj képet, mert vadidegeneknek én se küldözgetnék.


Én különben hobbit találtam magamnak, ami a szabadidőm teljes egészét leköti, így elvonva a figyelmemet a magányról. Egyébként meg elég sokan vannak még ezzel a problémával a mi korosztályunkból, és az utóbbi időkben elfilózgattam azon, hogy úgy jól belegondolva sok mindenről nem vagyunk lemaradva. Nyilván nincs sok tapasztalatunk, de majd lesz egyszer. Jó esetben azért nem 30 éves korban, de lesz.

2015. jún. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!