Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akar magának barátnőt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar magának barátnőt, párkapcsolatot olyan ember, aki gyűlöli a nőket?

Figyelt kérdés
2015. jún. 12. 14:56
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:

38-as ezt akartam írni, hogy megfojtja a szerelmével.

31-es voltam

2015. jún. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
Nem voltam mindig ilyen, apránként épültem le.
2015. jún. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 Költőnő? ***** válasza:
57%
még szerencse, h a valóságban tényleg nem ez van... szépen is néznénk ki. Btw mki azt veszi észre, amit akar. Aki férfi létére rinyapitsa, az az életben nem fog tudni ilyen téren nem végletekben gondolkodni. Ergo az ellenpéldát sem fogja észrevenni. Eskü, én néha sajnálom őket. Nyomorult egy világuk lehet. Bár ők is tehetnek róla és sajnos ez az, amit képtelenek meglátni.
2015. jún. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:

"Aki férfi létére rinyapitsa,"


Épp tegnap tök normális voltam itt prviátban egy lánnyal, egy darab szóval sem jelezte, hogy zavarnám, erre egyszercsak se kép, se hang, nem ír vissza, pedig egy szóval nem rinyáltam neki. Már nagyon sok lánnyal előfordult ilyen, hogy teljesen normális voltam velük, őnekik ez tetszett is látszólag, és szó nélkül eltűntek! Akkor most szerinted nincs alapja a srácok "rinyálásának"?

Nem a tisztelt hölgyek váltják ki ezt egész véletlenül?

2015. jún. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
40%
Jajj utolsó, azért mert pár emailt váltottál egy csajjal? Szerinted az már feltétlen jelent valamit? Meg a netes ismerkedéshez ne füzzünk már feltétlen sikereket. Szerinted velem anno csajként hányszor előfordult, hogy beszélgettem valakivel aki egyszercsak eltűnt. Pedig az társkereső oldal volt és ő írt nekem nem is én neki....Nem kell mindenen rinyálni rögtön, meg ilyen apróságokat a lelkedre venni. Mi lenne akkor ha komoly baj történne veled. Ennél azért lehetnél erősebb picit, és ez most nem bántás akart lenni.
2015. jún. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 Költőnő? ***** válasza:

1. azért mert vki nem ír vissza, én nem lennék elkeseredve, de sajnos v szerencsére nem vagyunk egyformák.

2. én nemigen teszek ilyet, csak ha nagyon muszáj. Tiszteletlenségnek tartom. Mondjuk én nem is ismerkedem itt meg sehol olyan éllal, mert boldog párkapcsolatban élek. De az is igaz, h a netes platform soha nem is jött be nekem társkereső téren.

2015. jún. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
68%
Szeretem látni mikor nullára vagyok pontozva.:))) Azt mutatja hogy betalált az igazság! Ez az csapkodjátok csak a piros jelet dühösen, attól rögtön igazatok lesz. Szánalom
2015. jún. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
24%

"Ezert is orulnek, ha ezekhez a felhasznalo profilokhoz kep , nev es elerhetoseg tarsulna.

Legalabb lehetne tudni, ki az akit el kell kerulni."


Mondjuk arra én is kiváncsi lennék, de a csajoktól. Nem az elkerülés miatt, hanem szimpla kiváncsiságból, illetve hogy jól tippelem a valószerütlen olvasataik okát.

2015. jún. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
17%

"Aki férfi létére rinyapitsa"


Mondja ezt egy nő...aki tutibiztosan rinyapitsa, de ugye neki állampolgári joga.

Ha férfi lenne, ő aztán kemény lenne mint a kibqszott kőszikla. Hát hiszen ez az ember dolga nem?

2015. jún. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!