Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akar magának barátnőt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar magának barátnőt, párkapcsolatot olyan ember, aki gyűlöli a nőket?

Figyelt kérdés
2015. jún. 12. 14:56
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
54%

"En is irhatnam, hogy jaaaaj nincs normalis pasi, mindegyik egy hulye, agyatlan barom akik csak f#x*szukkal gondolkodnak, megsem teszem"


Most tetted.

Másrészt pedig amikor ezekre a srácokra rászállsz, szintén az előbbiből fakadó frusztrációdat próbálod csökkenteni. Valamelyik témában már írtam erről, eléggé szembetűnő. Persze te keménycsajok le is pontoztatok annak rendje és módja szerint.

Bár várom a magyarázatot arra, mi okotok van valójában, hogy a bevallottan tapasztalatlan kisgyerekeket -mert valójában itt 18-22 éves gyerekekről beszélünk- szénné alázzatok?

2015. jún. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
40%
11.: ezek a "kisgyerekek" is ugyanezt csinálják: a frusztrációjukat csökkentik. Egyébként mi is "kisgyerekek" vagyunk, szintén huszonévesek, csak képesek vagyunk éretten gondolkozni.
2015. jún. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
47%
mert ti nők nem utáljátok a pasikat? hogy minden pasi 1 disznó! meg jaj miért nincs pasim? magányos vagyok! amikor 1 srác meg elakar hívni akkor meg jaj nem érek rá nincs időm...... fokkin logic
2015. jún. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
55%

"csak képesek vagyunk éretten gondolkozni."


:):)

2015. jún. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
45%
13.: keress már egy darab kérdést is, ahol egy nő sírt így és általánosságban szidta a pasikat... egy sincs. Aztán nézd meg, hogy kb minden második kérdés nők miatt siránkozó, gyűlölködő férfi kérdése.
2015. jún. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
67%
ma 15:30 keress te! tele az oldal meg a való élet a síró picsogó csajokkal
2015. jún. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
43%

Az, hogy valaki magányos, nem jelenti azt, hogy bárki megfelel neki. Az ember igenis sírhat, ha valami nem sikerül.


Nekem soha nem volt pasim. Sírok emiatt? Nem. Nem is hibáztatok senkit.


De azt lefogadom, hogy ez a válasz, mivel nőtől jött, le lesz pontozva, ami tök hülyén néz ki, hisz írtad, hogy a pasik vannak lepontozva... no, sebaj.

2015. jún. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
32%

Nem szoktam senkit megalazni. Vannak hobbijaim, en inkabb azokkal szorakoztatom magam, ellentetben veled. Most is belem kotsz, holott nem voltam meg bunko se. Amugy is kar itt beadagolni, hogy itt szegeny fiukakat csak szetalazzak a gonosz nocik, hagyjuk mar. Amikor mar ugy kezdodik egy kerdes , hogy a nok csak erre meg arra valok, tenyleg bocs, hogy nem hagyom figyelmen kivul.

Egyebkent is nehezen hiszem el, hogy itt aztan mindenki annak vallja magat aki. Itt van ez a mustafa is az agyamra megy mar a privat uzenetekkel, amiben szepen kifejti, az agyi szintjenek megfelelo velemenyet. A kerdeseknel meg lapit persze, es azt irja , hogy bezzeg a nok....klinikai eset.

2015. jún. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
54%
Ha valaki valóban nem szereti a nőket és nemcsak néhányat, hanem alapból a női nemet, azt tudom elképzelni, hogy mondjuk már benne van a korban és azért gyerekeket szeretne, ha a nőkkel hadilábon is áll. Vagy csak a szex kedvéért tart barátnőt, mert annyira nem sikeres a nőknél, hogy naponta, hetente, havonta újat tudjon felszedni.
2015. jún. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
34%
Szeretem a lepontozast:). Nem baj ez is csak vmit megmutat👍.
2015. jún. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!