Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akar magának barátnőt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar magának barátnőt, párkapcsolatot olyan ember, aki gyűlöli a nőket?

Figyelt kérdés
2015. jún. 12. 14:56
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
59%
Mert magányos, és nem gyűlöli, csak könnyebb ezt mondani, mint beismerni, hogy egy vesztes, aki nem hajlandó a változásra.
2015. jún. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
50%

Kimondani az igazságot nem egyenlő a gyűlölködéssel:

[link]

2015. jún. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
52%

Csak szerinted gyűlöli, mert neked könnyebb azt gondolni, hogy azért vannak valakinek fenntartásai a nőkkel kapcsolatban, mert gyűlöli őket.

Eléggé egybites gondolkozás.

2015. jún. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
28%

Kerdezd a kovetkezoket.

mustafakalifa(papka)

ddevistator

blabla meg mar irt. :D

2015. jún. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
42%
Az igazság kimondása mióta gyűlölet? Érdekes. :)
2015. jún. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
84%
kellehür és pappka a csajozás szakértői ezen az oldalon, én inkább a politikában vagyok otthon :D
2015. jún. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
70%
Jaj, tudja ő jól, hogy nem gyűlölet ez, csak ciki lenne tükörbe néznie.
2015. jún. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
73%
az ordít a legjobban akinek a háza ég! ki utálja a nőket? én nem és sok ffi társam se utálja! le kéne szállni a magas lóról talán mert én olyan frankó top 10 es csaj vagyok hogy nagyok az igényeim! azért megnézném hogy nézel ki meg hogy mit értél el az életben állítom semmit!
2015. jún. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
52%

Feri,


én is a politika témában szoktam régebben nyomulni, tudod mire jöttem rá?

Azok a témák tele vannak fasiszta nácival, ezek a témák meg "öntudatos" igazi (és ál) feministákkal.

Pár éve lehet írtam volna erről egy tanulmányt, mert kiszúrja az ember szemét a két szélsőség.


Röhej, mert amíg a politikai témákban a jobbikos majmok pontoznak le, itt az álfeministák :) Rohadtul radikalizálódnak a kockák valami miatt. Nem arról van szó, hogy nem érdekli őket a valóság, hanem egyenesen NEM ÉRTENEK VELE EGYET. Mintha vélemény lenne az, ami ténykérdés. Komolyan mondom beszarok.

2015. jún. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
30%

Koszonom, szoktam tukorbe nezni , hal 'istennek mindig jol nezek ki. :)

Tudom, hogy sok kocsog csaj van, en ertem is, hogy baromi nehez mostansag csajozni, de ez meg nem ok arra, hogy napi szinten itt froccsogjetek.

En is irhatnam, hogy jaaaaj nincs normalis pasi, mindegyik egy hulye, agyatlan barom akik csak f#x*szukkal gondolkodnak, megsem teszem.

Mert 1. Ki kivancsi ra? Sokakat nem erdekel, mas ember baja.

2. Nem szeretek altalanositani, se lenezo lenni masokkal(termeszetesen aki normalis velem is).

2015. jún. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!