Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akar magának barátnőt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar magának barátnőt, párkapcsolatot olyan ember, aki gyűlöli a nőket?

Figyelt kérdés
2015. jún. 12. 14:56
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
47%
nem kötelező itt lenni ha nem tetszik menj el!
2015. jún. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
31%
20.: hát jah, az igazság fájdalmas ;)
2015. jún. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
41%

Neked sem lenne kotelezo :(.

Meg mar ne haragudj, de szeretnek odairni, ahova akarok, jo?

2015. jún. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
22%
71%-ostól, meg a többi feministától kérdezem: Mennyit fizetnek nektek azért, hogy itt nap mint nap bevédjétek a nők bizonyítottan aljas dolgait? Ja és ki fizet titeket?
2015. jún. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
68%

Es neked mennyit, hogy rinyalj egesz nap?

Jaj , bocsi azt ingyen is megcsinalod...

Isten aldja azokat a noket, akik a kozeletekben vannak

2015. jún. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
42%

"Miért akar magának barátnőt, párkapcsolatot olyan ember, aki gyűlöli a nőket?"


Álszenteskedés lvl végtelen.

2015. jún. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
47%
71%-os, az a legfélelmetesebb az egészben, hogy mivel nem vagy buta, ezért nagy valószínűséggel tisztában vagy azzal, hogy valóban csak a 10/10-es pasiknak van esélye becsajozni, a többinek csak akkor, ha nagyon nagy mázlija van... Ezért nem értem, miért játszod itt a nagy szentet, aki szerint a nők ártatlanok...
2015. jún. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
41%
27.: sajnálom, hogy így látod és nem a valóságban élsz, mert te magad vagy saját magad legnagyobb ellensége és te akadályozod meg önmagad boldogságát :(
2015. jún. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
80%

Az elozo baratom (ha mar igy szamozzuk a pasikat) egy jo eros 5-6 volt, nem volt kifejezetten jokepu, sokaknak nem tetszett, anyam szerint egyenesen ronda volt. Nekem megis bejott, mert egyezett a vilagnezetuk, imadtam a humorat, a hatarozottsagat(12 orat dolgozott, kozben suliba jart). Nem volt mazlija, nekem volt, hogy en megtalaltam ot. Az mar mas kerdes, hogy a vegen szamara mar csak barati erzesek maradtak irantam.

Tevedes azt hinni, hogy a lanyoknak csak az ecsetfeju,kigyurt, penzes pasik jonnek be. Nem leszek alszent, nyilvan azert sokaknak tetszik, de hosszabbra veluk nem lehet tervezni. Mert megunnak, ott hagynak egy szebbert stb. Kb. olyan, mint nalatok a plazacica kategoria. Jol neznek ki, megnezitek, de tobbet nem akartok tole.

2015. jún. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
74%

Nem olvastam a válaszokat. Én is ismerek ilyen embert. Még normális is lenne, de régebben is és még most is 27-28 éves fejjel is komoly hibái vannak. Pl ha egy lány el kezd vele járni, akkor egyből ő lesz a hőszerelmes, nagyon ragaszkodó lesz,sőt túlságosan is, féltékenykedik. Aztán azért a lányok is megelégelik a túlzott csüngést, és amikor kikérik maguknak, akkor jön az a mantra, hogy minden nő qrva és hogy őt mindegyik kihasználja érzelmileg és dögöljö nmeg az összes, hogy rühelli őket.

Aztán 1-2 hónap múlva megint sír, hogy ő milyen magányos...

2015. jún. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!