Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akar magának barátnőt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar magának barátnőt, párkapcsolatot olyan ember, aki gyűlöli a nőket?

Figyelt kérdés
2015. jún. 12. 14:56
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
50%
Én a nőknek arra az oldalára vágyom, amit egy jóképű pasinak nyújtanak: kedvesség, odaadás, ragaszkodás, hűség őszinteség. Viszont mivel ronda vagyok, jellemzően a másik oldalukat mutatják felém: felszínesség, bunkóság, hazudozás, kihasználás.
2015. jún. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
58%
majmok bolygója lett a vezér hím az összes nőstényt megkapja a többi hímnek semmi se jut
2015. jún. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
61%
Mer' hülye :)
2015. jún. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
6%

"egyből ő lesz a hőszerelmes"


Hát nem erre vágyik az összes nő? Legalábbis nem erről beszélnek mindíg? Hogy őket mennyire kell szeretni? De persze ha az szereti őket ennyire, akit nem hosszútávra, hanem "jobbhíjján" választanak, akkor az máris teher .

2015. jún. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
68%

Annyira viccesek ezek a kérdések, mert:

1. Senki se válaszol a kérdésre igazán. Az meg egyáltalán nem válasz a kérdésre, hogy "fáj az igazság?" meg "jaj a nőknek 10 pontos pasi kell csak" vagy az, ha valaki nekiáll feministázni, és hogy a nők mennyre lepontoznak mindenkit.


2. Az utolsó azért is különösen vicces, mert az összes nő 20%ra van lepontozva, akkor miről is beszélünk?:D Bár ez az egész hihetetlen képmutató, szóval semmi váratlan fordulat.


Nem olvastam el az összes választ, 1-2-re válaszolok.

Én például azért válaszolok sokszor ilyen kérdéseknél, mert személy szerint sértőnek érzem, hogy szinte köpködnek a nememre, és egyúttal rám is. És van, aki nem érdemelné meg, hogy kiálljak mellette, na de engem ne azért ítéljenek már el, mert néhány úgynevezett tízpontos lány luxusk**** és nem áll szóba akárkivel. Meg néhány kis sarokban gubbasztó szociális fóbiás azt mondja nekem, hogy hazudok, mert nem azt írom, hogy a pasiban a 10 pontos külsőt és a pénzt keresem (persze, jobban tudja, mint én...:D)

És amúgy ez miért nőgyűlölet? Mert bőven van különbség aközött, hogy amíg az itteni sebzett lelkű pasik válasza arról szól, hogy jaj, a nők így és úgy, addig a legtöbb itt válaszoló nő nem úgy reagál ezekre, hogy bezzeg minden férfi disznó, hanem megvédi a saját nemét! Hát bőven van különbség. Amúgy meg hála istennek, az itteni fórumozók nem reprezentálják a legtöbb pasit...


Inkább az lenne a kérdés, hogy ugyan MILYEN barátnőt akar magának olyan ember, aki gyűlöli a nőket? Mert a pasik szerint a nőknek irreálisak az elvárásai, szerintem meg az irreális elvárás, hogy találjatok egy olyan nőt, aki szó nélkül viseli azt, ha valakiben ennyire nincs tisztelet iránta és a másik neme iránt...

2015. jún. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
62%

35: Ismerek olyan lányt, aki a nap 24 órájában a pasijával van, talán csak a WCre nem járnak együtt, de lehet még ott is Facebookoznak...:D És személy szerint, én ezt nem tartom normálisnak, ahogy a környezetemben lévő legtöbb ember sem, de ugye mindenkinek mások az igényei.


Amúgy meg nem mindenki vágyik arra, hogy hozzá legyen állandóan láncolva valakihez és folyton ellenőrizgessék is. Azért, mert összejön két ember, még vannak barátai, hobbijai az embernek, esetleg igénye egyedül töltött időre is. Ugyanolyan gáz lánytól is, ha állandóan olvasgatja a pasija facebookját, mobilját, féltékenységi jeleneteket rendez és nem engedi el senkivel a pasiját, mert mi van, ha megcsalja...

2015. jún. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
18%

utolsó, akkor olvasd el a 31 es választ, amiben leírta a csaj, hogy van iylen ismerőse, akinek ha van barátnője, "tólságosan szerelmes" Érted. ekkora nőgyülőlő az uriember :)

És mi lesz, persze a hősszerelmes ki lesz rakva, nem azért ám, mert az adott nő talált egy jobb pasit, hanem mert "megfojtotta a szerelmével" a másik. De nőgyűlölőzz csak tovább. Nem számít, ki mit ír igaz e :)

2015. jún. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
11%

Nézd, mondhatsz akármit, a nők szinte sosem viselkednek korrekten, ha szakításra kerül a sor részükről, szinte minden esetben már van valakijük. Elenyésző kivétel köztük az, aki valóban azért vet véget egy kapcsolatnak, mert nem érzi jól magát benne.

Szinte minden esetben egy másik férfi van a háttérben. Azért az ilyesmit senki nem veszi jó néven.

2015. jún. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
0%

44%-os, egy remenytelen, ostoba, kis p*cs vagy .

24 evesen ilyen szinten lenni...oklevelet erdemelnel.

Nagyon szanalmas vagy, remelem a budos eletbe nem lesz baratnod.

2015. jún. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
68%

Ezert is orulnek, ha ezekhez a felhasznalo profilokhoz kep , nev es elerhetoseg tarsulna.

Legalabb lehetne tudni, ki az akit el kell kerulni.

2015. jún. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!