Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melósként tényleg nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melósként tényleg nincs esélye az embernek a nőknél? Miért?

Figyelt kérdés

Hiába nézel ki valahogy, ha elhangzik a bűvös mit dolgozol kérdés, és kiderül hogy munkás vagy egy cégnél, a lány számára itt vége az ismerkedésnek.

Pedig ő is csak átlag fizetésből él, de miért vár el többet, mikor örül az ember hogy még munkája van.

Ilyenről, hogy életembe legalább egy jobb nőm legyen, csak álmodni merek, mert észre sem vesznek.



#nőilélek
2015. jún. 8. 17:23
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
36%
De nem értem, ha te "jobb nőt" akarsz, ők miért nem várhatnak "jobb pasira"?
2015. jún. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:

#25 Apucinak anyucinak volt sok pénze, futotta diplomára és protekcióval lett munkád is, ezért itt vered magad? XD

Tapasztalataim azt igazolják hogy általában az ilyen emberek szokták lenézni a hétköznapi melósokat. (bocs csak ezt tapasztaltam)

2015. jún. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 A kérdező kommentje:
32es, jól írtad, tuti nem önerőből jutott el oda, ahol van, ha egyáltalán igazat ír, mert lehet csak egy takarítónő álmodozását láthatjuk:)
2015. jún. 8. 21:03
 34/47 anonim ***** válasza:
32%
Tehát te lenézed a takarítónőket, de téged ne nézzen le senki?
2015. jún. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
53%

Az 1-es válaszoló nagyon felb*szta az agyát, hiába nyomkodja a vigyor szmájlikat...már csak ezért hasznos volt ez a kérdés. (Valami semmire nem jó seggelős diplomája lehet, kommunikáció vagy ilyesmi, amihez nem kell agy.)

Kérdező, most lett egy kis rálátásod, milyenek a diplomás nők.

2015. jún. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 A kérdező kommentje:

60%os

Köszönöm a válaszod.

igen látom, ezeket a diplomás, apuci által finanszírozott nőket a lehető legmesszebbről kell elkerülni.

2015. jún. 8. 21:13
 37/47 anonim ***** válasza:
44%

Nos igen, aki kétkezi munkás,segédmunkás, annak nem sok esélye van a fiatal nagy elvárású 20éves lánykáknál, főleg aki pl. diplomát végzett. A szakmunkásoknál több az esély. Ez így van be kell hogy lásd, egy nő elvárja,hogy a férfi többet keressen, és ha van egy diplomája akkor a férfinak is legyen. Hidd el így van, hogy miért?Egoizmus, meg hát van akiknél probléma lehet a későbbiekben. Van akinél azért elvárás,mert nem mindegy hogy úgy kell nevelni majd a gyereket,hogy az apa 7 napból 6-ot 12 órázik 3 műszakban, vagy heti 5 napos 8 órás munkaidő, utóbbi esetben több idő van a gyerekre,ház körüli tennivalókra,közös programokra,egyszóval mindenre... (építőiparban dolgoztam,ott átlag 14-18 órákat voltam távol...embertelen). Melókén,munkásként keress hasonló végzettségű leányzót,jobban megfogjátok érteni egymást és nem fogja sosem felhánytorgatni,hogy te mit dolgozol. Az,hogy meg bolti eladóként diplomásra vágyik egy nő és ilyen elvárásai vannak...az csak az intelligenciáról ad információt,ilyenekkel nem kell foglalkozni.

Az,hogy meg a "pacsikat" osztogatod,meg írogatsz,hogy te kapsz te meg nem kapsz...elég vicces és gáz. Inkább örülj,hogy valaki válaszol a kérdésre,amit először nem is bunkó stílusban tett meg.

Nem tudhatod mit végzett, sokan rólam se gondolnák,hogy az vagyok pedig a 3. diplomámért felvételizek 24 évesen.

Egyszóval nem kell lenézni senkit sem,hogy mit dolgozik,ha egy nő emiatt neheztel és nincs rá értelmes,ésszerű oka,akkor örülj neki,hogy kimutatta a foga fehérjét,keress mást,van bőven kínálat.

24F

2015. jún. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
88%

Nos...nevessetek ki...

1 éve egyedül vagyok a gyerekeimmel. Jövőbeni életre szóló páromat simán el tudnám képzelni egy tanyán..traktorral stb....kvázi egy paraszttal. Középfokú végzettségem van Bp mellett a városban vidékinek vidéken városinak számítok... de egy jólelkű parasztgyerek (persze a nemes értelmében) le tudna venni a lábamról... a boldogság nem rangfüggő...

2015. jún. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
46%

Érdekes úgy idejönni és kérdezni valamit, hogy nem a teljes véleményekre vagy kíváncsi, csak a pozitív megerősítésekre. Fölösleges volt feltenned az egész kérdést, ha csak arra használod az oldalt, hogy a sorstársidnak osztogass pacsikat, akik se nem nő neműek, se nem mondanak számodra újdonságot.

Eleinte válaszolni akartam, elmagyarázni, hogy azért van ez, mert a legtöbb melós tényleg bunkó, de én azért preferálnám őket, mert legalább tudják, mi a munka és otthon is meg tudnak szerelni remélhetőleg dolgokat, meg nem húzzák a szájukat minden manuális feladaton, de aztán olvasva a kommentjeidet rá kellett jönnöm, hogy te ugyan azt a réteget erősíted, amit én és még sokan mások unszimpatikusnak tartanak a munkásokban, úgyhogy bocs, de itt nem azzal van a gond, hogy mit dolgozol. Ha barátnőt ezek után nem is lesz könnyebb találnod, szerintem pár havert, akik vállán kisírhatod magad, már sikerült itt. Na viszlát! N

2015. jún. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
73%

ez a 40es csak egy csiradék provokátor volt amúgy,el lett égetve privátban,de elmenekült a gyáva,tőlem mondjuk nem újdonság :,D félős sz*-*rok.


és nem vagyok melós,de aki ilyeneket pofázna azt élőben nem utánna köpnék hanem az arcába

oszt jöhetne akárki,örülne ha nem lenne agyon is ütve mellé.


sokan beképzeltek a diplomára pedig elfejetik hogy azzal együtt is csak senki a legtöbb,az embert az határozza meg kinek születik,kevés a kivételes ember,aki megérdemli az életét.


ezért az hogy egy életképtelen alsóbbrendű lény diplomás e vagy sem,semmit nem számít.

Van az aki élhet és az akinek nem lenne szabad

Ez a döntő.Semmi más.



szóval ne törődj azzal hogy senkik lenéznek vagy sem,taposd el őket a francba,nevess a képükbe.Főleg mikor kitartott nők okoskodnak.

Ők még inkább lenntről kiáltanak.


és nem nem vagyok melós, ha az lennék a a kalapácsot állítanám a fejébe az első ilyen pofázásra akárkinek :D


így csak bevédtem őket :D szeretem a konfliktust.

2015. jún. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!