Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 22 éves embernek hogy állna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves embernek hogy állna az álszakáll?

Figyelt kérdés

Ha hormonproblémái miatt nem tud növeszteni, és ezért venne egy viszonylag valódinak tűnőt (hosszút és sűrűt).

(Rólam van szó.)


2015. máj. 16. 00:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
á neked biztos jól áll,hisz 22 éves vagy...
2015. máj. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Valóban hormonproblémák ezek? Én 25 éves vagyok és mostanra kezdett el valamennyire szakállnak nevezhető valami lenni az államon. De sose hiányzott...
2015. máj. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A parókások is azt hiszik, jobban néznek ki a parókával, mint anélkül.
2015. máj. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
2015. máj. 16. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

00:29


Igen, az. 7.8-as tesztoszteron-szint, és hasonlóan alacsony sz.hormonkötő-globulin-szint...

2015. máj. 16. 01:33
 6/15 A kérdező kommentje:
azok*
2015. máj. 16. 01:33
 7/15 anonim ***** válasza:

Szerintem sem hormonproblémák...


26 vagyok, de ha nem nyírom meg magam, akkor "Rumcájsz" a kinézetem.

(Arcomon és altesti tájékon nő a szőr).

Lábamon megállt a "fejlődés" kb. 18 éves koromban. Azaz nem szőrösödök ott tovább. Hajam, szakállam és odalent extrém gyorsan nő.

A szakállat mindig meghagyom, hajnyíróval kurtítom. De ezeken a helyeken a drótszőrű foxi a k.... f.... hozzám képest :-)


Egyéb helyen szinte csupasz vagyok.

2015. máj. 16. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Miért nem jó úgy ahogy van? Az állszakáll szerintem röhejes lenne. Parókát még megérteném, de ez...
2015. máj. 16. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha maradnál szakállatlan? Attól, hogy nem nő, még nem muszáj mindenféle trükkel szakállra szert tenni.
2015. máj. 16. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én is most leszek 22, és csak nemrég kezdett sűrűsödni a szőr az arcomon. Bár még most is elég ritkás, viszont szerintem 1-2 éven belül elég jó kis arcszőrzetem lehet, ha így megy tovább. Olvastam, hogy valakinél ez a folyamat eltart 25-26 éves koráig is, szóval szerintem nem kéne aggódnod.
2015. máj. 16. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!