Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan érdekes ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan érdekes ez a legtöbb embernek?

Figyelt kérdés

Már jó pár éve annak hogy elkezdtem kondizni, szinte csak a nők miatt, ezt 7 év elteltével sem tagadom, eddig akárhol megfordultam diszkókon túl egészen egyetlen éjszakai szórakozáson át, valaki mindig megkérdezett arról hogy miért csinálom, és mióta.

Volt aki lehülyézett szó szerint miközben nevetve rázta a fejét, 3 év után értem el egy jónak számító fizikumot, amivel már akkor kilógtam jócskán a kortársaim közül, voltaképpen akkorra datálható az első pár komolyabb lány, aki önként érdeklődött utánam, ez olyan visszajelzés volt nekem hogy érdemes csinálni, nem volt hiába való neki kezdeni, és még jobban hajtottam magamat mint a gép, hogy a lehető legdurvább összehatást érjem el mások szemében, a mai napig csak miattuk nyomom, mert minden rám eső pillantást egy élményként élek meg, akadt aki nem restellt rám nézni a barátja oldalán sétálva...

Ami a legérdekesebb hogy meglett férfiak is megnéznek

23F


2015. ápr. 14. 17:11
 1/9 To7ka ***** válasza:

Én személy szerint nagyon becsülöm aki energiát és időt (és nem különböző szereket) áldoz testépítésre, de sokan egy idő után egyáltalán nem tartják szépnek. Illetve van az a szint, ami (a témában több beszélgetés eredményeként) már több lány számára egyszerűen sok, túlzás, és nem normális mikor nem tudod felvenni a mobilod, vagy bemenni egy ajtón!:D

De jó szórakozást, nőket ezerszer ennyien megnézik az utcán (akár a pasik barátnőjük mellett sétálva is), beszélgess el erről egy ilyen csinosabb lány baráttal hosszasabban, érdekes tapasztalatcsere lehet!:)

2015. ápr. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%

Azért viselkednek így, mert felszínesnek képzelnek, aki csak azért pumpálja a vasat, hogy pi€sákat kapjon. Most őszintén, a kondisok, meg mindenki más, aki edzi a testét nem a figyelemért csinálja? Persze vannak olyanok is, akik az egészségükért, vagy pusztán az önkifejezésért csinálják, de ők azok a bizonyos "1 a 100-ból" emberek, a jellemző indíték az az, hogy felfigyeljenek rájuk. Bevallom eleinte én is a figyelemért kondiztam, az első hónapokban a motivációm a másik nem figyelmének a felkeltése volt, aztán szép lassan átment egy napi rutinba, végül vettem saját felszerelést és otthon folytattam, de már nem a csajok figyelméért, hanem a formám fenntartásáért (versenyszerűen úszok).

A férfiak meg nem azért néznek meg, mert meleg vagy, hanem mert a legtöbb férfi testi ideálja az izmos test, te pedig hasonlítasz az ideáljukra, eleinte én is sokat néztem az edzőtársaimat, nem azért, mert meleg lennék vagy ilyesmi, hanem mert olyan akartam lenni, mint ők.

2015. ápr. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A szomszéd srác is ilyen. Mikor ideköltöztek szembe, hideg volt, tehát jól fel volt öltözve, azt hittem, testes, duci. Aztán nyáron, mikor rövidebb nadrágban és pólóban láttam, rájöttem, az nem zsír; az mind izom. Meglepődtem rajta, láttam már edzett embereket, de rajta az látszott, hogy szándékosan egyre nagyobbra növelte az izmait.

Hozzáteszem, nekem ekkora mértékben már nem a legjobban tetsző dolog - nekem enyhe túlzás.

Mindig megbámulják rendesen, és egyszer beszélgettem vele erről, szinte ugyanazt mondta, mint te. Annyit mondtam csak neki, ha ő így érzi jól magát, neki ez tetszik, az élete így teljes, akkor senki más véleményére ne adjon. Ezt tanácsolom neked is.

Az emberek csodálkoznak a szokatlan dolgokon, ez természetes reakció már tőlük.

2015. ápr. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, aki szerint ez érdekes az ne sminkeljen és ne a Zarában vásároljon, mert minek.

Az motivációd teljesen korrekt.

Szerintem egy ember lénye 4 részből tevődik össze:

-Racionalitás

-Emocionalitás

-Test

-Lélek


És mind kihatással is van egymásra, tehát természetes, hogy jobb fizikummal jobban érzed magad. Erre az is rádob, hogy kapod a pozitív visszajelzéseket a lányoktól és érzed a kemény munkád gyümölcsét.

Csak így tovább ^^ .

2015. ápr. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Interferencia ***** válasza:
Nem tudom, engem nem izgat, hogy valaki gyúr-e vagy sem.
2015. ápr. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem igazán érdekes, mert ez már-már divattá vált. Csak beálltál a sorba, az pedig nem mondható érdekesnek szerintem.
2015. ápr. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Azert az ne tevesszen meg ha megbamulnak az utcan, lehet nem a csodalatot latod a szemukben, mint a megborzongast. Az sem mindegy, hogyan viselkedsz. Mert ha tok termeszetes vagy az meg elmegy, de ha mindig feszengsz az inkabb nevetseges.


Valami kis apro bibi lehet a szemelyisegfejlodesedben, amit finoman exhibicionizmusnak hivnak, hiszen a sportot nem onteltsegbol csinalja az ember.


Az is lehet, hogy csak Te erzed ugy mint ha neznenek az emberek, de valojaban sajat magad nezegeted, hogy ki bamul esetleg rad az utcan.


23 evesen azert mar lehetnel ennel egy kicsit komolyabb ... ez olyan kiscsavos :)

2015. ápr. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Kisboltos ***** válasza:

Jól van, azért jó látni, hogy sokan még mindig elítélik az ilyen embereket. Talán majd pár év múlva ők is kicsit másképp fogják ezt látni.


Szerintem sokan szeretnének úgy vagy hasonlóan kinézni, mint te. Ez jó dolog, mert példaképet mutatsz másoknak.

Folytasd és soha ne hagyd abba. Persze a normális határok között formáld a tested.

2015. ápr. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Bárcsak nekem is lehetne így... :/ Csak rám 1 kg izom sem jön fel,nemhogy több. Sokáig kondiztam egy időben,mikor fiatalabb voltam,de a genetikám közbeszólt,és 1 kg-t nem tudtam felszedni sehogy sem.Egyszerűen sajnos ilyennek születtem. :/ Pedig én is vágynék már legalább arra,hogy csak egyetlen nő azt mondja,vagy látnám rajta,hogy bejönnék neki... :/

23/F

2015. ápr. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!