Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Megmondjam neki, hogy érdekes...

Megmondjam neki, hogy érdekes embernek tűnik a barátja és szívesen megismerném? Szerintetek segítene összehozni vele?

Figyelt kérdés

Van egy fiúismerősöm, akit eddig csak látásból ismertem, meg ugye köszöntünk egymásnak mikor összefutottunk, mert pár utcányira lakik tőlem. Most mondta, h szívesen megismerne engem, úgyh elkezdtünk beszélgetni. Nekem viszont a barátja jön be, de ő nagyon... ám ő félénkebb fajta, nem igazán csajozik. Mondjam meg a fiúnak, h érdekes embernek tűnik a haverja és szívesen megismerném? Vajon segítene összehozni vele? Mindketten jó pasik, úgyh nem hiszem h rosszul érintené, h a haverja jön be, főleg mert nem "hajtott rám", csak barátkozósan ismerkedünk.

19/L


2014. júl. 25. 14:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Tudod hogy minden kapcsolat barátsággal kezdődik. Ha szerény kedves tipus akkor nyugodtan megmondhatod neki. Nemhinném a leirtak alapjan h tonkre tenne ezt azert mert neki is bejossz. Mert tudod fura ha az hoz ossze a haverjaval aki maga is beled van esve:D szerintem eloszor "spanolj" ossze vele es beszeljetek meg h csak baratsag es semmi mas.. Aztan utana raterhetsz a dologra:)
2014. júl. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!