Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányokhoz szól a kérdés. Mért...

Lányokhoz szól a kérdés. Mért van előítélet a gyk-s pasik felé? Kizárt hogy jól nézzek ki és érdekes legyek pusztán azért mert fent szoktam itt lenni? Kép privátban, részletek lent.

Figyelt kérdés

Lányok. hogy lehet megbírkózni azzal az előítélettel hogy ide csak 30 éves, bekockult, csúnya és unalmas emberek járnak fel? Lehetetlen, hogy pl valaki épp egyedülálló de munkájából adódóan sok időt tölt gép előtt és nem épp a bulizós hanem inkább a sportolós, kirándulós fajta?

Ha van kedve valakinek ismerkedni, barátkozni akkor írjon. Kép megy privátban :) 26/F



2014. jún. 23. 09:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nekem nincsenek előítéleteim :)
2014. jún. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én mér kaptam egy 9/10-et is pedig van hasam is :DDD 26/F
2014. jún. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
lehet nem volt eléggé kocka az a has :D
2014. jún. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nincsenek előítéleteim, ismerkedtem már meg innen nem egy jókèpű férfivel, nyitott vagyok és továbbra is az leszek. Számomra a gyk-n való fentlét nem jelenti automatikusan, hogy csak "csúnya" férfi ülhet a gépnèl......mint ahogy sok szép lány/nő is van itt :)
2014. jún. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

mér=>már*


Lehet nem volt elég kocka. Bezzeg neked sok kockád lehet bocicsoki.:D Legalább 15 hmm

2014. jún. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
nézd meg az itt vergődő nőket, nyilván magukból indulnak ki
2014. jún. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Örülök, hogy megfogalmaztad ezt a kérdést...Már én is gondolkodtam ezen... Szerintem nem gondolják végig, hogy ők is ugyan ezt csinálják... :) 18/F
2014. jún. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is átlag 10/7 ponokat kaptam itt magamra, szóval átlagnál jobb kepűbb vagyok. Meg erős, magas, férfias is.
2014. jún. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Most, akkor, ha mondom, küldesz képet?


Amúgy nem tudom, nem szeretek itt ismerkedni, mert kitudja miféle arcok járnak ide fel, nemegyszer kaptam olyan üzenetet, hogy "szia cica, dugunk?", szóval nagyon sok életképtelenbe botlottam már itt

2014. jún. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Jó, én meg 11-12-t is kaptam már a 10-ből lányoktól. :D


Én nincs is unalmas életem. Egy-két alkalommal ütköztem csak általánosításba, de azt már megbánták azok a csajok. :D

2014. jún. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!