Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok/Nők, mitől lesz érdekes...

Lányok/Nők, mitől lesz érdekes számotokra egy férfi?

Figyelt kérdés
és hogy lehetnék én mint 21 éves srác érdekes személy, mármint nem a személyiségemmel van a baj hanem hogy nem történik velem valami sok dolog, ezen hogy tudnék változtatni hogy izgalmasabb legyen az életem? valami tipp? köszönök minden infót és segítséget mindre adom a zöld pacsit :)
2014. máj. 24. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Csinálj magadnak programot. Mozi, de inkább színház, valami hobbi, vagy tánc, képzőművészeti cucc, sport, ilyesmi.
2014. máj. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha csak otthon ülsz, attól valóban nem lesz érdekesebb az életed. Kezdj el zsonglőrködni, játssz valami hangszeren, találj egy vicces hobbit, járj el társaságokba, állj ki a jó ügyek mellett és úgy általában mindenért, amiben hiszel. Nem olyan bonyolult.
2014. máj. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
19%
szóval nem leszek érdekesebb, ha youtube videókat nézek?:(
2014. máj. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
tüntess, koncertezz vagy extrém sprotolj :DD
2014. máj. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbálj meg hirtelen és spontán döntéseket hozni. Pl.: ha találkozol vele, akkor kezdjetek el sétálni és menjetek el egy olyan településre, amit szépnek találsz. Ezt csak érezni kell. Én az 1. spontán döntésem óta szinte mindig így döntök és azt mondja, hogy jó értelemben, de kiszámíthatatlan vagyok!
2014. máj. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!