Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányokhoz szól a kérdés. Mért...

Lányokhoz szól a kérdés. Mért van előítélet a gyk-s pasik felé? Kizárt hogy jól nézzek ki és érdekes legyek pusztán azért mert fent szoktam itt lenni? Kép privátban, részletek lent.

Figyelt kérdés

Lányok. hogy lehet megbírkózni azzal az előítélettel hogy ide csak 30 éves, bekockult, csúnya és unalmas emberek járnak fel? Lehetetlen, hogy pl valaki épp egyedülálló de munkájából adódóan sok időt tölt gép előtt és nem épp a bulizós hanem inkább a sportolós, kirándulós fajta?

Ha van kedve valakinek ismerkedni, barátkozni akkor írjon. Kép megy privátban :) 26/F



2014. jún. 23. 09:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nekem nincsenek előítéleteim, én sem tartom magam csúnyának mégis néha megnézegetem itt a kérdéseket hátha tudok valakinek segíteni a problémájában és ettől még nem vagyok bekockult sem unalmas:)

18/L

2014. jún. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Mert mar volt randim gyk-s pasival. Igaz, mar gyanus volt, mikor nem akart elore kuldeni kepet, de pozitivan (vagy inkabb naivan?) fogtam fel, es azt gondoltam, hogy tuti jokepu. Nem igy lett...

Plusz a kategoriaban szereplo sok csajozasi technika kerdes, eleg bosszanto- szoval ez is alapos indok.


Amugy nem vagyok eloiteletes, csak ha nem meri egy pasi vallalni magat elottem, akkor az nem ferfi a szamomra... De en is csak egy vagyok a sokbol. :)

2014. jún. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok. Amugy gyakran jarok ide fel tanulmanyozni az embereket, hatha tudok segiteni abban, amit mar en is ateltem. Valaszaimban probalom lokdosni a szerenyebbeket, remelve, hogy sikeruk onbizalomhoz juttatja oket. :)
2014. jún. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!