Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vennel olyan embernek akinek mindene megvan?

Figyelt kérdés

A baratommal 2 eve vagyunk egyutt,ezido alatt eleg sokmindent kapott mar.. Kütyüt a telefonjahoz,pluss allatot, portre rajzot kettonkrol bekeretezve,sutottem neki tortakat meg romantikus vacsit csinaltam,csini fehernemuben kapott meg engem es ilyesmik.Most lesz a 17. Szuletesnapja,fogalmam sincs mit vegyek neki.

De az a gond hogy mindene megvan,eleg jo modban elnek,tenyleg semmire sincsen szuksege..rengeteg ruhaja,cipoje van,igy az sem kell neki. Parfumje is van rengeteg,ekszert nem hord,olvasni se szokott igy a konyv is kilove.Tortat kesziteni meg egy finom vacsit fozni mindenkepp fogok neki,valami szep fehernemuvel is meglepem magamon,de valami maradandot is szeretnek adni neki,foleg mert o is mindig

Draga ajandekokkal lep meg,es kellemetlenul ereznem magam ha nem adnek semmit neki.Otletek?(5-10ezer forintom van ra maximum)


2015. ápr. 14. 07:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Vegyél neki egy szép faszt.
2015. ápr. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Meg annyi,hogy nem kifejezetten romantikus,cuki ajandekot szeretnek neki venni,hanem olyat aminek tenyleg orulne.ugy gondolom hogy a szuletesnap nem olyan mint pl az evfordulo,hogy romantikus dolgot kellene adnom neki,mert ez rola szol,es az o orome a lenyeg, ez nem "kozos unnep".
2015. ápr. 14. 07:26
 3/9 A kérdező kommentje:
Remelem te kapsz egy szepet a kis popsidba. :) iszonyat hogy menni itt a vegtelenul buta ember.
2015. ápr. 14. 07:28
 4/9 anonim ***** válasza:

Egyrészt ajándékot nem azért veszünk, mert szüksége van rá az embernek, vagy magának nem tudja megvenni, így szinte mindegy, ha szereti a ruhát akkor vegyél neki ruhát nyugodtan, mivel tőled kapja, ezért örülni fog neki.


Másrészt adjál élményt neki. Én is azt szeretem a legjobban, ha nem kézzelfogható dolgot kapok (amiből szinte mindent megveszek magamnak, amit pedig nem, az elég drága ahhoz, hogy mástól se kapjam meg), így inkább színház/koncertjegytől valami különleges programon át bármi jöjjön, azok a legjobbak

2015. ápr. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
"Menni"?
2015. ápr. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha pestiek vagytok, ez egy jó ötlet szerintem :) [link] Pl a Sherlock-os pálya 2-6 fős és 2990 Ft/játékos
2015. ápr. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem csóró a családunk.

Közös megegyezés, ajándék értéke n lehet több egy üveg bor áránál.

Az ünnep a szeretetrõl szóljon.

Valami személyes apróság.

2015. ápr. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

17. szülinapra már így kifogytatok...hát ez elég szomorú. Egyébként ha az én barátom drága ajándékokat venne nekem, megkérném, hogy ne költsön ennyit, mert nekem kényelmetlen és amúgy sem az a lényeges, hogy mennyit költünk.

Ha meg tényleg mindene megvan, szervezz valami közös programot. Az nem tárgya ajándék, de az emlék és a fotók megmaradnak. Pl vidd el egy kalandparkba, vagy ha van állatkertben lehetőség tigrist simogatni, vagy mittudomén, miket szeret, neked kell tudnom, milyen program tetszene neki.

2015. ápr. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vidd el gokartozni, a pasik imádják az autókat és egy ilyen adrenalinbombától biztos odalesz érted, hogy milyen jó barátnője van, aki ilyenekre elviszi :)
2015. ápr. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!