Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melósként tényleg nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melósként tényleg nincs esélye az embernek a nőknél? Miért?

Figyelt kérdés

Hiába nézel ki valahogy, ha elhangzik a bűvös mit dolgozol kérdés, és kiderül hogy munkás vagy egy cégnél, a lány számára itt vége az ismerkedésnek.

Pedig ő is csak átlag fizetésből él, de miért vár el többet, mikor örül az ember hogy még munkája van.

Ilyenről, hogy életembe legalább egy jobb nőm legyen, csak álmodni merek, mert észre sem vesznek.



#nőilélek
2015. jún. 8. 17:23
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
53%
1-es: Most hogy ismerem a véleményed, én utánad nem füttyögnék, hanem köpnék.
2015. jún. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 A kérdező kommentje:

11es!

Adtam egy pacsit:)

2015. jún. 8. 18:10
 13/47 anonim ***** válasza:
57%

Inkább #10-nek adj egy pacsit, de persze az ő hozzászólását válaszra sem méltatod.


Te is csak siránkozni jöttél ide..

2015. jún. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
22%

nekem jár a pacsi,mert bölcs voltam :D milyen 10esnek? :d 10es üljön buszra oszt integetek....

lol

semmi érdekeset,érdemeset nem mondott,csak példálózott.Hogy az ő fa**szija így úgy...meg házakat épít meg hogy hercegnőt válasszunk :D


mikor senki nem egy életre választ fiatalon,ez is abszurd,hercegnő...az.

2015. jún. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 A kérdező kommentje:

ddevastator

neked is kijár a pacsi!


"10es üljön a buszra oszt integetek":)


Ezért adnék még egyet, de a rendszer nem engedi:)

2015. jún. 8. 18:22
 16/47 anonim ***** válasza:
75%

Van a munkás és van a szakmunkás.Van némi kis különbség,de mindkét kategóriában vannak bunkók és normálisak is.A normális tud párt találni,a bunkó nehezebben vagy kevésbé "jó"nőt.

Kérdező ha intelligensnek tartod magad akkor csak próbálkozz tovább és meglesz az eredménye.

Azért érdemes néhány tanácsot megfogadni,apróságokon múlhat a siker.

2015. jún. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
44%
Akkor hisztizzetek együtt. :D
2015. jún. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
71%

10-es vagyok, a válaszom láthatóan nem sikerült megérteni. Úgyhogy egyszerűsítek, tessék:

Ne viselkedj úgy, mint egy bunkó proli!


A nők után füttyögés, köpködés, valamint az, hogy ez szerinted frappáns és találó válasz, na ez mind ilyen viselkedés.

2015. jún. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
74%

jaja, 10-es szépen leírta, nem okoskodott, hanem a saját valós példáját írta. De annyi eszetek sincs hogy, értékeljétek, hogy jé, valaki válaszolt a kérdésre. Ez a baj veletek, a többit, mint kisebb fizetés még kompenzálhatnátok. Nem mintha egy melósnak keveset kellene keresnie, a jó szakember válogathat a munkák közt, legrosszabb esetben külföldre kell mennie.


Ha sok ilyen hülyeséget olvas/hall valaki, akkor tényleg előítéletes lesz.

2015. jún. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
Nem mind1 milyen meló de a meló az meló!!! Érted! Hát most ha ennyitől vége az ismerkedésnek akkor valószínűleg ennyit ér a csaj! Én is egy cégnél dolgozom ! akkor ennyi ? XD (nem szalag munka, nem is biorobot)
2015. jún. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!