Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most kezdődő kapcsolatnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most kezdődő kapcsolatnál normál embernek állítottam be magam, de ma kiderült, hogy jómódban élek. Mire számíthatok a nő részéről?

Figyelt kérdés

Eddig volt 3 randi.Manapság már mindenki óvatos a netes társkeresés tekintetében.

Randira az egyik céges kocsival mentem hogy ne legyen feltűnő, szóba is jött a munka, ki mit dolgozik.

Annyit mondtam ennél a cégnél dolgozok irodai melót.

De ma a belvárosban összefutottam vele, az egyik étteremből jöttem ki, és a terepjárómhoz mentem, amit ő messziről végig is nézett, majd odajött és kérdőre vont.

Na itt kibukott minden.

Már vagy 5 számonkérő sms jött tőle, én meg azon gondolkodom hagyom a fenébe, vagy érdemes lenne ebbe időt és energiát ölni, hogy megmagyarázzam?



2015. máj. 22. 16:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
62%

Csak én nem értem a kérdést ?

Most milyen számon kérő sms jött ?

2015. máj. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%
állmodik a nyomor mi?
2015. máj. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
81%
Majd felébredsz, nyugi:-)
2015. máj. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy azt mond már ,hogy azért rágott be a csaj rád mert sejti hogy több dellád van és jobb pozíciód a munkahelyen?
2015. máj. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
52%
Egyszer úgy is ki kell teríteni a lapjaidat. Előbb, vagy később oly mind1. Bár érdemes ezt természetesnek venni és nem mint infót megosztani másokkal, csak élni benne
2015. máj. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el, hogy ez igaz legyen. De ha mégis, meddig akartad titkolni? Mert hogy az első randikon nem mondtad el, hogy ne a pénzed után érdeklődjön, az rendben, de most miért probléma, ha kiderült? Bizonyára a nő is így tett volna fordított helyzetben.. Persze ezt tőled szeretné hallani, mert addig még akár az is lehet, hogy kettős életet élsz, és másnak adva ki magad csajozol a feleséged mellet, stb.
2015. máj. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Céges kocsival mentem, mert a cégem kocsija.

Azt gondoltam így nem lesz feltűnő egy darabig, esetleg később elmondok neki mindent.

Sajnos sok rossz tapasztalatom volt már ilyen téren, azért szoktam ezt csinálni, de ő az első, akinél ez előbb kiderült, mint hogy elmondtam volna.

Ezzel hogy azt mondtam neki, egy cégnél végzek irodai munkát, nem hazudtam, mert hiszen tényleg ezt csinálom, csak a tulajdonviszonyok mások, ebben a felállásban.

2015. máj. 22. 16:32
 8/20 anonim ***** válasza:

Miket kér számon,hogy tiéd az autó vagy sem?

Jobb ha még nem mondod el.

2015. máj. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
A nők már csak ilyenek, nem szeretik a gazdag pasikat. Inkább a szegény, de jólelkű fiúkat szeretik. A "belső érték" az ami számít.
2015. máj. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
27%
Kit érdekel a szaros céged? Egy normális lányt se foglalkoztat.
2015. máj. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!