Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most kezdődő kapcsolatnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most kezdődő kapcsolatnál normál embernek állítottam be magam, de ma kiderült, hogy jómódban élek. Mire számíthatok a nő részéről?

Figyelt kérdés

Eddig volt 3 randi.Manapság már mindenki óvatos a netes társkeresés tekintetében.

Randira az egyik céges kocsival mentem hogy ne legyen feltűnő, szóba is jött a munka, ki mit dolgozik.

Annyit mondtam ennél a cégnél dolgozok irodai melót.

De ma a belvárosban összefutottam vele, az egyik étteremből jöttem ki, és a terepjárómhoz mentem, amit ő messziről végig is nézett, majd odajött és kérdőre vont.

Na itt kibukott minden.

Már vagy 5 számonkérő sms jött tőle, én meg azon gondolkodom hagyom a fenébe, vagy érdemes lenne ebbe időt és energiát ölni, hogy megmagyarázzam?



2015. máj. 22. 16:19
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

"Kit érdekel a szaros céged? Egy normális lányt se foglalkoztat."


Hidd el elég sokat foglalkoztat, ezért szoktam így ismerkedni, mert eddig mindegyik a pénzre ment rá.

Akár szórakozóhelyen, akár a netes társkeresésen való ismerkedésről beszélünk.

2015. máj. 22. 17:15
 12/20 anonim ***** válasza:

Helyes pasi vagy? Ismerkedjünk;D

Amúgy én sem mondanám el,csak később:)

2015. máj. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
3 randi után nekem nem életszerű, hogy odamegyek a másik félhez és számon kérem, hogy kéremszépen mi ez a terepjáró, nem erről volt szó... Vagy csak én vagyok túl visszafogott.
2015. máj. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem ebben, amennyiben valamilyen fokú anyagi sikerig eljutottál egy ilyen egyszerű "kérdés" hogy lehet probléma vagy egyáltalán kérdés. Én minden valószínűség szerint még nem vagyok ezen az anyagi szinten, de arra már elég régen rájöttem, hogy nőnek nem magyarázkodom úgymond. Több okból sem érdemes :-)
2015. máj. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

1. Szerintem kamu. Tényleg azt hiszed, hihető, hogy egy csaj számon kéri ezt rajtad?


2. Nem tudom, ti milyen lányokat ismertek, akik így kenik-vágják az autók márkáját meg értékét. Én ha ránézek, annyit látok, hogy fekete. Nekem akármilyen autóra bármilyen árat mondhatsz, elhiszem, mert fogalmam sincs.

2015. máj. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Sajnos olyan lányok/nők vannak, akik rendszám kezdőbetűiből, és a típusból, pár százezres szórással megmondják kb mennyit ér a kocsi.

nem egy ilynel beszéltem már.

Hihetetlen volt számomra.

Lenézett és azt mondta, no csak bugatti cipő, de legalább nem a kínais verzió!

Azzal az illetővel ekkor beszéltem utoljára.

Nos, ilyen nők is vannak.

2015. máj. 22. 19:18
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, ha már így belemerültünk a témába, had mondjam el teljes őszinteséggel, hogy olyan nők is vannak, mint én.

Akik félnek a gazdag pasiktól, mert tudják jól, hogy minden ribi odáig van értük és ezt ki is használjátok.

Mellettetek nem érezhetjük biztonságban magunkat.

Ha te nem ilyen vagy, bocsánat.

2015. máj. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nem akarok szemantikai kérdéseken lovagolni, de jó módban élő emberként nem gondolom, hogy ne normál ember lennék... Te vagy valami tipikus újgazdag vagy, aki azt most marha büszke magára, aztán rájön, hogy egy kis pénztől még normál ember marad, vagy egy mezei troll...
2015. máj. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Elég nehéz elhinni, hogy ezen bárki problémázik. Ha fordítva történt volna, akkor még megérteném.

És azt is nehezen hiszem, hogy ha ennyire pénzes vagy akkor majd biztos a neten társkeresőzöl...

2015. máj. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy normális lánynak ha elmondod, hogy azért nem akartad elsőre bevallani a gazdagságod, mert félsz a pénzéhes nőktől, akkor meg fogja érteni. Sőt külön szimpatikus is lesz neki. (Nekem az lenne.) Amúgy magamból kiindulva maximum az zavarhatja, hogy tart tőle, hogy egy pénzes pasinál minden csak az anyagiakról szól és túlságosan sznob.
2015. máj. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!