Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melósként tényleg nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melósként tényleg nincs esélye az embernek a nőknél? Miért?

Figyelt kérdés

Hiába nézel ki valahogy, ha elhangzik a bűvös mit dolgozol kérdés, és kiderül hogy munkás vagy egy cégnél, a lány számára itt vége az ismerkedésnek.

Pedig ő is csak átlag fizetésből él, de miért vár el többet, mikor örül az ember hogy még munkája van.

Ilyenről, hogy életembe legalább egy jobb nőm legyen, csak álmodni merek, mert észre sem vesznek.



#nőilélek
2015. jún. 8. 17:23
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
50%
Nekem nem lenne bajom azzal, ha melos vagy (ertem ez alatt, hogy epitkezesen dolgozol, vagy hasonlok), de mondjuk engem is zavarna az a resz, hogy tudom, hogy a melosok azzal szorakoztatjak magukat munka kozben, hogy beszologatnak a csinos lanyoknak. Engem pl rohadtul idegesit, amikor egy tetorol leorditanak nekem, hogy nem akarok-e felmaszni hozzajuk es hasonlok. Taplosag.
2015. jún. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell egy kalap alá venni az összes "melóst"? :D

Vannak köztük is normálisak meg faszok.

Az aljának lehet az a szórakozása, hogy a nő után füttyögnek, meg ordibálnak, és sajnos ezek miatt a gyökerek miatt(elnézést a kifejezésért), alakul ki ez a vélemény a jó munkás emberekről. Gyárba is dolgoztam, vannak ott is különbőző emberek, olyan is, aki CAD-CAM informatikusként ott pakolja a szalagot, mert nincs más.

2015. jún. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
77%
Szakmunkás végzettséget és gyakorlatot igénylő munkaköröm van, de eszem ágába sem jutott soha, hogy utcán bepofázzak nőknek, csak mert jól néznek ki. Rám például azért nem néznek soha nők, mert melós göncben járok-kelek föl-alá a céges kocsival. Ámbátor amikor vizsgázni megyek öltönyben kicsípve, érdekes módon vonzom a tekinteteket, de tapasztaltam már olyat is, hogy a szemével vetkőztetett a csaj. Pedig ugyanaz az ember vagyok koszos melós gúnyában és tiszta öltönyben is. Most kezdjem én is gyűlölni a nőket? Jaaa, hiszen már gyűlölöm őket. :D
2015. jún. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
Elég szánalmas azért, hogy egyesek olyan szinten vannak agyilag, hogy a fizikai munkát szinte kizárólag az építkezéssel azonosítják.
2015. jún. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
22%

1-es vagyok: Diplomás vagyok, szóval buktad:D Nem csak az építőmunkásokra gondoltam, hanem mindegyikre, aki csak el is sétál mellettem....a leggusztustalanabb eddig az volt, amikor a húgomnak pofáztak be (pedig aztán ő sem nézett ki k..vásan és 14 éves....)....és hidd el, én örülnék a legjobban, ha senki nem szólna hozzám, amikor semmi közünk egymáshoz (félre lehetett érteni....nem minden napos esetről beszélek, csak nekem gyakran marad meg, mert lelkileg megbánt konkrétan az, hogy ilyen bunkó emberek is léteznek)

És ne haragudj, de az, hogy munkásember egyenlő azzal, hogy nem volt annyi esze, hogy elvégezzen egy normális egyetemet, amiből később a szakmában normális pénzt keres (tisztelet a kivételnek, akinek nem volt esélye más okokból). Elhiszem, hogy köztük is vannak normális emberek, de ez olyan, mint a rasszizmus (most épp a cigányokkal szemben), ha sok negatív tapasztalatod lesz, és semmi pozitív velük szemben, akkor ez marad meg, ennyi.

És a sok utálkozónak: le van szarva, hogy ki köpne utánam:DD Én annak örülnék, ha senki nem foglalkozna velem az utcán, mert konfliktuskerülő vagyok és befelé forduló...ennyi


A pénz meg igenis akadály....ha többet keresek nő létemre a páromnál, akkor benne az fogalmazódik meg, hogy nem elég "férfias", és ez konfliktushoz vezet majd a kapcsolatban.


Viszont (mivel láthatod a válaszokból, hogy senki nem ért velem egyet:D) ezért csak én vagyok ilyen, valószínű másoknál esélyed lenne:D

2015. jún. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 A kérdező kommentje:

Akár hogy is hányom -vetem magamban a dolgokat, neked nem jár pacsi!

Kapsz egy pirosat!

Amúgy köszönöm a válaszod, bár inkább ne is írtál volna, kár volt ennyit ideírnod.

2015. jún. 8. 20:31
 27/47 anonim ***** válasza:
28%

Miért?:D Mert leírtam a véleményemet azokról a munkásokról, akiket én látok nap, mint nap? :DD Amúgy meg kit érdekel, hogy lepontoztál, ez a k..rva gyik, nem ez mutatja, ki milyen fa.sza gyerek:D


Látom amúgy abból, hogy még a 2., normális válaszomat sem bírtad elfogadni, mint ellentétes vélemény, te is a bunkó paraszt, csóró munkások közül való vagy:DD Nevetséges, valószínű ezért nincs esélyed a nőknél:D

2015. jún. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:

25-ös, te tényleg nagyon egyszerű vagy agyilag.

Több diplomás embert ismerek, aki nem tudott rögtön vagy épp átmenetileg akár hosszabb ideig elhelyezkedni a szakmájában és fizikai munkát végez, mert élni kell valamiből addig is.

Na, de mindegy is, nem vesztegetek erre több szót a fajtádra.


A kérdésre szorítkozva: ha addig semmi gondjuk, bajuk nincs veled, addig szimpatikus vagy nekik amíg meg nem tudják, hol dolgozol akkor nem is veszítesz velük sokat.

2015. jún. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
33%
Utolsó: mint leírtam a válaszomban: TISZTELET A KIVÉTELNEK...de látom, te sem vagy képes szöveget értelmezni:D Tudod, általános iskola:D
2015. jún. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
88%

Harmádjára nem kellett volna írni....

Sokszor a melósok megérdemlik az ilyen kritikát, sajnos. De az is egy jellemtelen tetű aki általánosít. Ha nem vagy olyan, mint amiről az " értelmiségi" beszélt, akkor semmi baj, találsz majd normális lányt aki nem csak az audi kulcsot és a budai villát nézi.

2015. jún. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!