Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melósként tényleg nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melósként tényleg nincs esélye az embernek a nőknél? Miért?

Figyelt kérdés

Hiába nézel ki valahogy, ha elhangzik a bűvös mit dolgozol kérdés, és kiderül hogy munkás vagy egy cégnél, a lány számára itt vége az ismerkedésnek.

Pedig ő is csak átlag fizetésből él, de miért vár el többet, mikor örül az ember hogy még munkája van.

Ilyenről, hogy életembe legalább egy jobb nőm legyen, csak álmodni merek, mert észre sem vesznek.



#nőilélek
2015. jún. 8. 17:23
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
54%
Igen, én például azért utálom a munkásokat, mert mostmár kb félek elmenni mellettük, mert sosem hagyják szó nélkül a dolgot, mindig beszólnak valamit....pedig nem öltözök k..rvásan, általában póló + farmer + copfba kötött hajjal közlekedek, olyan mini mellem van h azt ki sem rakhatnám :DDD és mégis mindegyik füttyög meg beszól....pedig én csak utamra szeretnék menni nyugisan...nálam ezért nem lenne soha semmi esélye + azért is, mert mivel én is értelmiségi vagyok, a másiktól is minimum ezt várom el (párom szerencsére az)....nem akarom, hogy a másik kevesebbet keressen nálam, mert az nem jó (senkinek sem)
2015. jún. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
75%

A cégnél, ahol a párom dolgozik (gyári meló), nagyon kevés férfi egyedülálló, annál a cégnél, ahol én dolgoztam régebben (szintén kétkezi, gyári munka) szintén volt párkapcsolata a nagy többségnek, úgyhogy nem hinném, hogy ez mindenképpen akkora akadály lenne az ismerkedésnél.

Mindenesetre megvan a véleményem az olyanokról, akik ez alapján minősítenek bárkit is.

2015. jún. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:
Hát én utánad nem fütyülnék, az biztos.
2015. jún. 8. 17:30
 4/47 anonim ***** válasza:
84%

1-es, te gyárakban sétálgatsz, vagy azt hiszed, minden munkás építőmunkás az utcán?

Értelmiségiként borzasztó kevés kis eszed van.

2015. jún. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
29%
Valami más baj lehet veled. Vagy rossz nőknél próbálkozol. De folyamatosan rosszaknál? Valószínűleg nem, mégiscsak veled van valami más baj.
2015. jún. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
23%

az egy troll,nem esik le? annyi ésszel azt hiszed értelmiségi? hát kardot húznék rá ha ez diplomás ,wrhargrsa!!!!4


nem tudom,sok p**csa azt akarja hogy eltartsák ,de akit csak b**szol,az úgyse kap a pénzedből

tehát ugyan mind1 mivel foglalkozol :,D lehetnél bűnöző is.(mondjuk arra nedvesednek sokan)


ezért engem nem is érdekel ha csóró a lány,mert arra 2 hónapra kit érdekel?:D nem én fogom etetni úgyse


na fordítva se számít mert úgyis dobod rövid úton,ha kicsit is modernebb gondolkodású vagy

tudod hogy a komoly kapcsolat csak hátrány :D nem számít a pénz,se semmi,kevés elmulatott idő ennyi a lényege,így akár hazudhatsz is...az se számít.

2015. jún. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
32%
nincs nálam is ez van inkább hazudok a melómrol mert csak lenéznek a nőlények
2015. jún. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
44%
Az 1-essel egyetértek abban, hogy ha olyan munkás, hogy bunkó és buta, akkor nekem tuti nem kell. Ha értelmes és intelligens, akkor nem gond. A pénz az sajnos amiatt lehet probléma szerintem, (bár én még csak 19 vagyok), hogy sok olyat hallani, hogy a nő többet keres, akkor a férfi előbb-utóbb féltékeny lesz, illetve a nő nem fog tudni felnézni rá, és emiatt nem fogja férfinak érezni magát.
2015. jún. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
56%
Mert nem keresel eleget ahhoz, hogy nekik ne kelljen dolgozni.
2015. jún. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
80%

A párom melós volt, én egyetemista, amikor összejöttünk. Nem okozott problémát. Az elején persze furcsa volt a gondolat, de megszoktam. Egyébként előttem se volt soha problémája az ismerkedéssel. Úgyhogy ha belőle és az általad írt néhány mondatból indulok ki, talán néhány tippet tudok adni.


1. Soha nem hallottam tőle azt, hogy "munkás vagyok egy cégnél". Viszont amikor elvitt sétálni, büszkén mutatta, hogy azt a háztetőt ő építette. Meg azt is a másik sarkon. És az milyen izgalmas volt, mert a ház egyébként műemlék és az eredeti állapotot kellett rekonstruálni.

Ez a megközelítés sokkal szimpatikusabb. Nem arra helyezi a hangsúlyt, hogy munkás. Hanem arra, amit alkotott. Az alkotómunka pedig mindig jó.

2. Mi az, hogy miért vár el többet az ember? Az ember a tökéletes párt keresi, nem? Ha szerinted nem, akkor a veled szemben álló lányban felmerülhet, hogy esetleg nem is ő lenne a tökéletes nő számodra, csak "nem vársz el többet". Ez annyira nem szimpatikus.

3. Hogy jön ide a fizetés? Személy szerint ez a legnagyobb problémám a melós ismerőseimmel: szinte mindegyikük állandóan csak a pénzen kattog. Nyilván fontos a pénz, de ne ez legyen már az első, ami eszedbe jut a másikról.

4. Ne kategorizáld a nőket. Nem szeretjük. Főleg úgy nem, hogy kiderül, hogy így gondolkodsz. Ez megint azt jelenti a lány számára, hogy nem ő a te hercegnőd, csak megalkudtál vele, mert az igazán jó nők észre se vesznek. Elég sértő ám :)

2015. jún. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!