Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a baj az olyan lányokkal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj az olyan lányokkal, mint én?

Figyelt kérdés
Imádok tanulni, sok minden érdekel. Nyelvek, történelem, rejtélyek, mítoszok, legendák, biológia, kriminológia, pszichológia, stb. Sokat és sokfélét olvasok, rengeteget írok, képzem magam saját szórakozásomra. De emellett nem vagyok sznob. Eljárok bulizni, rengeteget vagyok a barátaimmal. Imádok táncolni, imádom a zenét. Igazából úgy mondanám, hogy több énem van. :) Van egy vadóc és van egy ambiciózus. Csúnyának sem tartom magam és igénytelen sem vagyok, sőt. Mégis, valami miatt sosem működnek a kapcsolataim, vagy (mostanában) már olyan embert sem találok, akivel kapcsolatban legyek. Ha valakivel össze is ismerkedek általában kiderül, hogy teljesen máshogy látjuk a világot. Pl.: előző kapcsolatomnak azért lett vége, mert a párom Angliában akart élni és egy gyárban szeretett volna dolgozni (semmi baj ezzel, nehogy az legyen, hogy lenézem) én viszont fáraósírokat tárnék fel Egyiptomban, vagy Dél-Amerikában kutatnám az őslakosokat. Ezt csak azért írtam le így, hogy érzékeltessem a helyzetet. Mert sajnos általában mindig ehhez hasonló dolgok vannak. :( Nem tudom, hogy hol találjak olyan férfit, aki hasonló. :) Mert mindezek ellenére egy csupa-szív lány vagyok, aki még a pókot sem csapja le. (Ja és ez nem társkereső hirdetés, szóval párkeresős priviket nem kérek, mert ez az oldal nem erről szól). :) 24/L

2015. jan. 5. 01:26
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
Szia utolsó. Köszönöm a válaszodat. :) Igen, járok egyetemre. Már a második alapszakot végzem, közben pedig párhuzamosan viszem a mester szakot is és most tervezem a doktori iskolát, csak előbb szeretném lezárni ezt a kettőt, mert 3 iskolát egyszerre már nem merek vinni. Ha tanulok valamit, akkor azt teljes gőzerővel akarom. :) Szívesen ismerkednék ilyen csoportokban, csak nem tudom, hogy hol vannak ilyenek. :) Kutatni szoktam kijárni terepre a néprajzzal (az az egyik szakom, pontosabban felvettem minorként), sok helyen voltam már így. :)
2015. jan. 5. 13:59
 32/35 anonim ***** válasza:

Utolso vagyok!

Nezelodj neten, esetlg facebookon, de akar meg itt is kiirhatol egy olyan kerdest, amiben talalnal olyan embert akit szinten erdekelnek ezek.

Gratulalok, en is vegeztem mar egyszerre ket iskolat, bar nem egyetemet, de tenyleg minden tisztelem, hogy birod!:)

A sikerhez egyedul penzre lesz meg szukseged,kivanom hogy elo tudd teremteni, sajnos ez a mai vilagban egyatalan nem konnyu! Van ki tamogasson, vagy onerobol kell megoldanod mindent?

2015. jan. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy nem ismerlek, és ez az oldal most ne a párkeresésről szól :). Ez is egy sablon szöveg mint a többi. Csak fura, hogy sok lány itt sír mikor valószínűleg rengetegen próbálkoznak nála.


Csak az a baj, hogy te típusodat az általatok kedvelt díszpatkányok nem igen veszik számba mert nem könnyű kihasználni mert okosabbak vagytok az átlag szőkített agyú disz3,14-áknál. De sajnos ahhoz nem vagytok elegek, hogy észre vegyetek azokat a tömegből kiknek tényleg számítotok és értékelnek titeket.

28f

2015. máj. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Sztem meg egy beképzelt nagyarcú liba vagy!
2015. máj. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Megtaláltuk az igazi Lara Croftot! :)
2015. máj. 15. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!