Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a baj az olyan lányokkal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj az olyan lányokkal, mint én?

Figyelt kérdés
Imádok tanulni, sok minden érdekel. Nyelvek, történelem, rejtélyek, mítoszok, legendák, biológia, kriminológia, pszichológia, stb. Sokat és sokfélét olvasok, rengeteget írok, képzem magam saját szórakozásomra. De emellett nem vagyok sznob. Eljárok bulizni, rengeteget vagyok a barátaimmal. Imádok táncolni, imádom a zenét. Igazából úgy mondanám, hogy több énem van. :) Van egy vadóc és van egy ambiciózus. Csúnyának sem tartom magam és igénytelen sem vagyok, sőt. Mégis, valami miatt sosem működnek a kapcsolataim, vagy (mostanában) már olyan embert sem találok, akivel kapcsolatban legyek. Ha valakivel össze is ismerkedek általában kiderül, hogy teljesen máshogy látjuk a világot. Pl.: előző kapcsolatomnak azért lett vége, mert a párom Angliában akart élni és egy gyárban szeretett volna dolgozni (semmi baj ezzel, nehogy az legyen, hogy lenézem) én viszont fáraósírokat tárnék fel Egyiptomban, vagy Dél-Amerikában kutatnám az őslakosokat. Ezt csak azért írtam le így, hogy érzékeltessem a helyzetet. Mert sajnos általában mindig ehhez hasonló dolgok vannak. :( Nem tudom, hogy hol találjak olyan férfit, aki hasonló. :) Mert mindezek ellenére egy csupa-szív lány vagyok, aki még a pókot sem csapja le. (Ja és ez nem társkereső hirdetés, szóval párkeresős priviket nem kérek, mert ez az oldal nem erről szól). :) 24/L

2015. jan. 5. 01:26
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
Az a baj, h nem fogadsz priviket..:D
2015. jan. 5. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
Na és ha pont itt tudnál megismerkedni egy hozzád hasonló férfival? Rengetegen olvasgatják ezt a kategóriát, sosem tudhatod.
2015. jan. 5. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
92%
Ezzel nincs semmi gond. Túlképzett vagy és manapság az embereknek nem ez kell,félnek az ilyen típusú lányoktól. Nyugi fel a fejjel jön majd egy Herceg,aki szintén sírokat akar majd feltárni és csináljátok együtt :D
2015. jan. 5. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:

"mert ez az oldal nem erről szól"

Hahaha

2015. jan. 5. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:

NS téved.

BARLANGOKAT akar majd feltárni xDDD

2015. jan. 5. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Kac-kac utolsó :D Ezen jót nevettem :D Azért írtam, hogy nem fogadok priviket, mert utána meg kapnám az oltást, hogy ide járok pasit keresni, nem az elittársra :P :D
2015. jan. 5. 01:31
 7/35 anonim ***** válasza:
Jajj,de gonosz vagy ...
2015. jan. 5. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
Nem Őslakókat?
2015. jan. 5. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
NS hozzászólásán is besírtam :D
2015. jan. 5. 01:32
 10/35 anonim ***** válasza:
Tessék meg is van az első gond, foglalkozol mások véleményével..
2015. jan. 5. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!