Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 26 éves srác vagyok úgy érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orefygan kérdése:

26 éves srác vagyok úgy érzem h szerelmes lettem a legjobb barátomba. Már voltam lányokkal tehát nem vagyok meleg inkább bi, viszont nekem a barátsága sokkal többet ér mint az h egyszer legyen valami és ezzel elcsesszek mindent?

Figyelt kérdés

Először elmondtam neki, h nem csak a lányok jönnek be ezt elég jól fogadta, aztán rá pár hétre elmondtam, h többet jelent nekem mint barát, hát ez már eléggé kemény diónak bizonyúlt?Az a probléma, h azóta úgy érzem h semmi sem a régi én egyre jobban magam alá kerülök ő pedig már nem úgy viselkedik mint addig habár azt állitja h számára ezzel nem változott semmi. Egész nap rá gondolok viszont nem akarom jobban elcseszni az egészet ezért inkább nem beszélek róla, igy k xar a helyzet semmiéletkedvem

Mit taácsoltok?



2013. szept. 2. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:
40%

háát ha nekem ezt mondanák lehet én is furán víselkednék mégha tagadnám is.

Sztem lőttek ennek a barátságnak.

2013. szept. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
0%
te már így is eléggé el vagy cseszve.
2013. szept. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
szerintem lényeges h a legjobb barátodhoz őszinte legyél még ha ez nem is tetszik sokszor
2013. szept. 2. 18:20
 4/8 anonim ***** válasza:

Sajnos, ha ő neki más a szexuális és érzelmi beállítottsága, akkor ez a régi-jó barátság itt véget ért.

És nem csak azért, mert bár próbál úgy tenni, mintha minden a régi lenne, nyilván semmi sem a régi és nem is tud teljes mértékben úgy tenni.

A másik meg, hogy te sem úgy nézel és gondolsz már rá, mint egy szimpla barátra, hanem máshogy.

Szerintem nem kellett volna neki elmondanod, hogy miként érzel, ha tudod róla, hogy ő nem ilyen beállítottságú, hanem elfelejteni őt érzelmileg, mást keresni, akit érzelmileg megszeretsz és akkor más lenne...De így, hogy tudja, hogy mit érzel, te meg így érzel, így nem csoda, hogy semmi sem a régi.

Szerintem mindenképpen felejtsd el őt, ha tabu vagy a számára így. Aztán pedig kiderül, hogy mi lesz.

2013. szept. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, hogy elmondtad neki. Nagy kérdés, hogy ez a kapcsolatotokra hosszabb távon milyen hatással lesz, de arra bizony számítanod kell, hogy nem fogja tudni viszonozni az érzelmeidet. Idővel esélyes, hogy mindketten megemésszétek a dolgokat, és a barátságotok - kicsit átalakulva bár (akár mélyebb is lehet, akár lazább is, ezt nehéz lenne most megjósolni) - megmaradjon.
2013. szept. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
előbb-utóbb úgyis rájött volna, hogy nem csak barátként tekintesz rá. szerintem jobb, hogy te mondtad el neki, mint hogy ő kérdezett volna rá.
2013. szept. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
sokkal fontosabb számomra barátként, lehet h nem is vagyok szerelmes csak egy hirtelen fellángolás vagy testi vonzalom, remélem hogy nagyban nem fog változni a dolog. Ő is mindenben teljesen őszinte hozzám azt hiszem azért is gondolom h ennyi miatt nem lesz vége a barátságnak. Az a legrosszabb, h együtt is dolgozok vele nap mint nap együtt bulizunk együtt csinálunk szinte mindent, de megpróbálom megoldani h jó legyen. Amúgy köszi az eddigi válaszokat.
2013. szept. 2. 22:21
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

én 16 vagyok, és hasonló cipőben járok. épp mostanában akarom elmondani a barátomnak, hogy meleg vagyok, bár vannak dolgok, amik azt sejtetik, hogy ő is az...

Szerintem az, hogy elmondom neki, fontos, mert életem végéig fogom sajnálni, ha nem teszem meg. Lehet, hogy viszonozza, vagy lehet hogy nem. ha őszinte barátom, azért fogad el, aki vagyok, és nem azért, akit szeretek, (még ha ő is az). ha pedig nem, fogadja el, akkor akármennyire is fog hiányozni, tudom, hogy még a barátságunk sem őszinte...

remélem értetted, hogy mit akarok mondani...

2013. szept. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!