Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányokkal miért nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányokkal miért nem tudok olyan közvetlen lenni, mint fiúkkal?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 29. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Melyik nemhez tartozol?
2013. ápr. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%

Mert ők agyilag mások. Velük nem lehet bazzmegelni, nem lehet olyan témákról beszélni mint az azonos neműekkel, totál máshogy állnak hozzá sok sok témakörhöz, más az érdeklődési köre is sokuknak, elvesebbek ,begyüpesedett agyúbbak is, TEHÁT unalmas boring szar kategoria a zömük.

Én pl ezért nem tudok velük közvetlen lenni. Amelyiket meg még meg is dugnád, ott még hatványozottan igaz,hogy állatira nem mindegy hogy viselkedsz, mit beszélsz, minden szónak jelentősége van, és ha nem azt a személyiséget hozod mint amit elvár tőled, akkor semmi se vagy az értékrendjében, és nem akarózzik belédszeretni. Akkor pedig nem fogsz baszni.

2013. ápr. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én sem, főleg azért van ez nálam így, mert csúnya fiú vagyok és tisztában vagyok esélytelenségemnél a másik nemnél. Alapból nem is mernék közelíteni a mai csajokhoz, hiszen annyira bunkók és kegyetlenek a csúnya vagy átlagos külsejű fiúkkal is, hogy inkbáb jobb kerülni a tüzet. Aztán én nagyon szexmániás vagyok és imádom a jó csajokat nézegetni, haverokkal is folyton azt beszéljük, hogy ez milyen jó csaj, nézd stb. Ilyen témát egy csajnál nem is lehetne bevetni, hacsak nem leszbikus.
2013. ápr. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!