Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a baj az olyan lányokkal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj az olyan lányokkal, mint én?

Figyelt kérdés
Imádok tanulni, sok minden érdekel. Nyelvek, történelem, rejtélyek, mítoszok, legendák, biológia, kriminológia, pszichológia, stb. Sokat és sokfélét olvasok, rengeteget írok, képzem magam saját szórakozásomra. De emellett nem vagyok sznob. Eljárok bulizni, rengeteget vagyok a barátaimmal. Imádok táncolni, imádom a zenét. Igazából úgy mondanám, hogy több énem van. :) Van egy vadóc és van egy ambiciózus. Csúnyának sem tartom magam és igénytelen sem vagyok, sőt. Mégis, valami miatt sosem működnek a kapcsolataim, vagy (mostanában) már olyan embert sem találok, akivel kapcsolatban legyek. Ha valakivel össze is ismerkedek általában kiderül, hogy teljesen máshogy látjuk a világot. Pl.: előző kapcsolatomnak azért lett vége, mert a párom Angliában akart élni és egy gyárban szeretett volna dolgozni (semmi baj ezzel, nehogy az legyen, hogy lenézem) én viszont fáraósírokat tárnék fel Egyiptomban, vagy Dél-Amerikában kutatnám az őslakosokat. Ezt csak azért írtam le így, hogy érzékeltessem a helyzetet. Mert sajnos általában mindig ehhez hasonló dolgok vannak. :( Nem tudom, hogy hol találjak olyan férfit, aki hasonló. :) Mert mindezek ellenére egy csupa-szív lány vagyok, aki még a pókot sem csapja le. (Ja és ez nem társkereső hirdetés, szóval párkeresős priviket nem kérek, mert ez az oldal nem erről szól). :) 24/L

2015. jan. 5. 01:26
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
Az nálam tényleg nagy gond sajnos :S
2015. jan. 5. 01:34
 12/35 anonim ***** válasza:

Igazából nekem nagyon szimpatikus lennél, viszont pont az miatt nem lennénk kompatibilisek egymással, hogy neked életcélod az, hogy állandóan máshol dolgozzál és járd a világot.


Nekem viszont annyira nem. Én is tervezem, hogy hamarosan Ausztriában telepedek le, de utána maximum csak annyit fogok utazni, amennyi a munkám miatt szükséges (építészmérnök vagyok). Olyan szélsőséges módon nem, mint amit te tervezel. Maximum egy nyaralást fogok megengedni magamnak, valami egzotikusabb helyen, de az is inkább északabbra lesz és nem annyira délen, mint amit te írtál.


Keress magad mellé egy hasonló mentalitású embert és azzal talán jól kijössz majd. Vagy nem. De erőlködni nem szabad semmiképen.


12: Annál nagyobb butaságot nem tudsz csinálni. A saját életedet éld, ne másét.

2015. jan. 5. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%

Szóval neked nagyjából egy Indiana Jones típusú férfi kell?

Amúgy szerintem így nagyon nehéz lesz férfit találnod.

Majd ha elkezdesz az álmaidnak élni akkor Egyiptomban vagy Dél-Amerikában megismerkedhetsz egy hozzád hasonló kalandvágyó férfival, de ez egyrészt csak nagyon keveseknek adatik meg, másrészt pedig még vonzódnod is kell hozzád.


Úgy gondolom a legtöbb hozzád hasonló "kalandor" nő, legyen akár geológus, paleontológus vagy sírrabló, többnyire egyedül van és nem kapcsolatban. :)

Azért hajrá!

2015. jan. 5. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:

#13 Küldj majd repjegyet.Szívesen fogadjuk:D

(kiszálltam a kérdésedből):D

2015. jan. 5. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
szerintem arra akart kilyukadni hogy milyen sokszínű életet akar, nem arra hogy egyiptomban akar homokot lapátolni a sivatagban.. lehet nagyon magasan van a léc, nem?
2015. jan. 5. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
Utolsó. :) Én nem akarok más országban élni. Mármint sosem hagynám el a hazámat. Ha elhagynám azt is időszakosan, amíg elmegyek pl valahova kutatni. De ez csak egy sarkítás volt ez az Egyiptom, vagy Dél-Amerika. Inkább csak, hogy érzékeltessem, hogy olyan vagyok, aki folyton pezseg, imádja az újat, imádja az életet, a világot. És szeretnék látni annyit a világból, amennyit csak tudok. (Na meg persze valóban imádom a régészetet, főleg, ha tiltott). :)
2015. jan. 5. 01:40
 17/35 anonim ***** válasza:

Bocs, de rohadt idegesítőek az ilyen kérdések. Nem a kérdéssel van a baj, hanem mindig a kérdezővel.


Itt van egy ilyen csaj, aki nekem pl pont az ideálom, mert sok minden érdekli, korban is iszonyat jól passzolnánk (25 vagyok), állítása szerint nem néz ki rosszul, szereti a zenét, igazi álomcsaj lenne nekem. De gusztustalanul bosszant, hogy az ilyenek mindig a leírás végére biggyesztik, hogy nem kérnek levelet... öcsém... ez milyen kiábrándító... -.-


Én is utazós emberke vagyok, Európának csak egy-két országát nem jártam be, szóval ezzel nekem pl nincs gondom, hogy ki hova megy. Ha fordítunk egymásra időt, akkor minden oké. De nem. Az ilyen csajokat úgy kell élőben megtalálni, különben esélyed nincs, hogy összeismerkedj vele, mert "ez nem ilyen oldal". De. Ez most már egy teljesen ilyen oldal lett! A sok kérdés útján rengeteg kérdező és válaszoló talált már egymásra, mert mondjuk egyezik a szexualitásuk, vagy ilyesmi. Na most Te kérdező pl pont jó lennél nekem, így látatlanban is, talán még fordítva is így lenne. De te nem akarsz levelet kapni. Szóval ez az ami engem állatira bosszant.


Nem akartam zavarni, szóval igazából csak ez a baj veled, Kérdező, nem a világnézeteddel, vagy mással. Hanem ezzel.

2015. jan. 5. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
Hogy is mondjam, hogy ne legyen szemét... álomvilágban élsz. Ha tényleg kutatni akarsz, akkor most már minimum tervben van, hogy doktorandusz leszel, ugye? Épp Msc-zel, nem? Mert ha nem akkor eléggé kuka az ötlet. Inkább szállj le a földre.
2015. jan. 5. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:

Sok vagy.

Gondolom 25-30 körüli férfiakkal próbálnál összejönni, akik viszont már ki nőttek abból, h egyszerre akarjanak autóversenyzők és űrhajósok lenni.

Vagy megkomolyodsz és elszürkülsz, vagy tovább keresed a világmegváltó herceged. Utóbbihoz sok sikert és kicsivel több nyitottságot, mert EZ arra (is) való ;)

2015. jan. 5. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 viktorvarga ***** válasza:
és akkor mi lenne ha nem azt néznéd ki hogyan látja a világot,csinálod a dolgod meg a faszid is...a a fáraók nagy királyak:)
2015. jan. 5. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!