Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a baj az olyan lányokkal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj az olyan lányokkal, mint én?

Figyelt kérdés
Imádok tanulni, sok minden érdekel. Nyelvek, történelem, rejtélyek, mítoszok, legendák, biológia, kriminológia, pszichológia, stb. Sokat és sokfélét olvasok, rengeteget írok, képzem magam saját szórakozásomra. De emellett nem vagyok sznob. Eljárok bulizni, rengeteget vagyok a barátaimmal. Imádok táncolni, imádom a zenét. Igazából úgy mondanám, hogy több énem van. :) Van egy vadóc és van egy ambiciózus. Csúnyának sem tartom magam és igénytelen sem vagyok, sőt. Mégis, valami miatt sosem működnek a kapcsolataim, vagy (mostanában) már olyan embert sem találok, akivel kapcsolatban legyek. Ha valakivel össze is ismerkedek általában kiderül, hogy teljesen máshogy látjuk a világot. Pl.: előző kapcsolatomnak azért lett vége, mert a párom Angliában akart élni és egy gyárban szeretett volna dolgozni (semmi baj ezzel, nehogy az legyen, hogy lenézem) én viszont fáraósírokat tárnék fel Egyiptomban, vagy Dél-Amerikában kutatnám az őslakosokat. Ezt csak azért írtam le így, hogy érzékeltessem a helyzetet. Mert sajnos általában mindig ehhez hasonló dolgok vannak. :( Nem tudom, hogy hol találjak olyan férfit, aki hasonló. :) Mert mindezek ellenére egy csupa-szív lány vagyok, aki még a pókot sem csapja le. (Ja és ez nem társkereső hirdetés, szóval párkeresős priviket nem kérek, mert ez az oldal nem erről szól). :) 24/L

2015. jan. 5. 01:26
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
Nem is én nézem. Sosem nekem van bajom, hanem általában nekik, hogy üljek már le a popómra, minek ennyit tanulni, minek doktorálni, amúgy is milyen marhaság az egész bla bla bla. (priviseknek üzenem, fél percenként egyet tudok, azért vagyok lassú). :)
2015. jan. 5. 01:51
 22/35 anonim ***** válasza:
0%
azért nem működnek a kapcsolataid mert egy felvágós sznob p*csa vagy. szerencséd hogy fennakadtam a trágárságszűrőn mert szívesen leírtam volna neked azt a szót hogy p*csa.
2015. jan. 5. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
90%
Egy baj van veled. Elvétve akad olyan ember, aki megüti a szinted. Ezt jó értelemben értem. Művelt, olvasott vagy, amire a mai világban nincs igény, nagyon ritka az ilyen ember. Emiatt kicsi az esély, hogy összefuss egy hozzád hasonlóval. A férfiak 99%-a műveletlenebb lesz, mint te, és ezt egyik félnek sem könnyű feldolgozni. A legnagyobb esélyed talán az egyetemen vagy a leendő munkahelyeden lesz, hogy megtaláld a társad. Sok sikert!
2015. jan. 5. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
ja amúgy az ,hogy ne mvagy rákattanva a szexre
2015. jan. 5. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Nincs mire felvágnom. Rengeteg ilyen lány szaladgál az utcán, mint én. Sőt, egy jelentős részük megkockáztatom, hogy még ennél is "speciálisabb esetek". A te szerencséd, hogy van trágárságszűrő, mert a trágár hozzászólásoddal magadat minősítetted volna. Értelmes ember érvekkel vitázik és nem a vulgáris szavak halmozása dönti el, hogy kinek van igaza. :) Szia
2015. jan. 5. 02:09
 26/35 A kérdező kommentje:
A sznob pics@snak ment az előző. :) Amúgy meg ki mondta, hogy nem szeretem a szexet? xd
2015. jan. 5. 02:10
 27/35 anonim ***** válasza:
55%

:D ugyanmár.

hányok az ehhez hasonló szövegektől, amikben sajnáltatva írja le valakihogy ő mekkora király.

'jaj de rossz nekem hogy túl különleges vagyok ezért nincs senkim'. a pasid gondolom idősebb és reálisabb látásmódú, ő meg szeretne élni. te viszont még hippi álmokat követsz, persze majd az őslakosok kutatásáért fognak téged fizetni és abból fizeted a számlákat, nyilván.


igazából barátaid sincsenek, magányos vagy és itt próbálod összekoldulni a szeretetet és hogy a srácok leírják kommentbe hogy mennyire az ideáljuk vagy. "szeretem a zenét" ilyen közhelyt is csak egy közhelyes p*csa írhat ki.


na meg elvileg imádsz utazni, új helyeket, embereket megismerni, ismerkedni, ahhoz képest nem fogadsz levelet senkitől. persze hogy nem mert csak a tömjénezésüket akarod hallgatni. manipulálni legalább jól tudsz, ez megy neked.

talán ezért nincsenek barátaid.


te p*csa

2015. jan. 5. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
Úristen :D Te nagyon h*lye vagy :D Sajnálom, biztos nagyon sok marhával sodort össze az élet. És el ne hidd, hogy olyan fantasztikus, meg "király", amikor nem találsz olyan embert, akivel egyezik az érdeklődésetek. Jézus, mennyire szűk látókörű vagy. -.- Barátaim szerencsére vannak, hasonlóan "királyak", mint én, habár ebben nem tudom, hogy mi a királyság, de kívánom neked, hogy egyszer érj "fel" erre a szintre. Mondjuk először azzal kezdeném, hogy elgondolkodnék rajta, miért is vagyok tele gyűlölettel és miért pics@zok le egy számomra ismeretlen embert, akiről kb semmit sem tudok. Rohadtul nem ismered a keresztjeimet, szóval fogd vissza magad. Hidd el, ha a cipőmben lennél, nem irigykednél. Szeretem a zenét mert több hangszeren játszok. Szeretem, mert kiskorom óta néptáncolok. Így megfelel?
2015. jan. 5. 02:24
 29/35 anonim ***** válasza:

Ja, egész jók a mutatóid, én viszont királyabb vagyok. :)


Pedig nem vagyok egy nagy szám.


Valaki itt már leírta hogy álomvilágban élsz, és ezzel egyet tudok érteni. És mi az hogy mindenek ellenére?

2015. jan. 5. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

Azt kell hogy mondjam, ez tenyleg egy alomvilag...

Nem sok emver teheti meg manapsag hogy ide-oda utazgasson. Egy ilyen feltaras stb nagyon sok penz, es ha tegyuk fel nem kapsz tamogatast, ezt magad kell allnod.. emelett nwm feltetlen 1-2honap, van hogy eveken keresztul folynak a kutatasok stb.. ennyi idore is elmennel? Ennyi idore is itt hagynad a hazadat?

25Eves vagy.. esetleg jarsz egyetemre?

Sajnos ezekhez mind szukseges az egyetem elvegzese.. ami szinten nem keves penz, bar ha tenyleg olyan jo tanulo vagy bejuthatsz a tamigatottak koze.

A tars.. sajnos olyan almogat dedelgetsz, amit eleg kevesrn rajtad kivul.. nem sok ember kultivalna azt hogy az eleted ennek szenteled, es akar honapokat vagy eveket kulon kell toltened. Teny, hogy a legtobb ilyen ember egyedul van, egyedul jarja a vilagot.

A parkalcsolatot szampdra tenyleg az jelentene hogy egy olyan emberrel ismerkedj, aki szinten igy gondolkodik, o is igy latja a vilagot, mint te.

Biztos vannak ilyen csoportok, esetleg kozossegek ahol ismerkedhetnel, nem gondolod? Egyebkent ezen az oldalon tenyleg sokan vannak, lehet hogy tenyleg sikerulne egy olyan embert megismerned akivel egymasra talaltok.. remelem segitettem. :)

2015. jan. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!