Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Van köztetek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Van köztetek olyan, aki reménytelennek látja ezt párkeresősdit, pedig igazán még el sem kezdte?

Figyelt kérdés

Olvasgatom itt a kérdéseket és sok fiú írja, hogy még huszonévesen sincs semmi kapcsolata a lányokkal, és azon gondolkoztam, hogy vajon a lányok között is vannak, akiknek nehezen/sehogy sem megy az ismerkedés, még ilyen idős korban sem?

Lányok, akik szintén ilyen helyzetben vagytok, szerintetek mi az oka? Milyen a természetetek, mik a hobbijaitok? Szerintetek hogy lehet ebből a helyzetből kitörni?


"Nem láttam rólad képet, de szerintem ezért nem vesznek téged észre, hiába vagy esetleg csinos, mert nem is viselkedsz önálló felnőttként, nőként meg pláne nem."


--> ezt egy itteni kérdésre adott válaszban olvastam, ti mit gondoltok róla?


Azért is érdekel, mert én is itt vagyok (24L) nulla tapasztalattal, még soha egyetlen fiú sem érdeklődött irántam és hát valljuk be, ez elég elkeserítő és nem sok jót ígér.



2012. jún. 6. 16:14
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Ahhoz hogy két ember egymásra találjon és kialakuljon egy minőségi kapcsolódás, sok mindennek egyeznie/illeszkednie kell, hogy szerencsés módon kialakulhasson egy hosszútávon időtálló és harmónikus párkapcsolat. A szerelem egy különleges egymásra találást jelent, amihez szükség van szinkronicitásra, és ezt bizony ki kell várni, ebben a türelem kulcsfontosságú lehet. A megfelelő pár felkutatása időigényes, gyakran sok próbálkozást igényel, ráadásul tudatában kell lenni annak, hogy bár kialakul egy rajongás egy félig ismeretlen személy irányába, ez nem jelent garanciát arra hogy az ismerkedés során buktatók, meglepetések ne érjék a párkeresőt. Ezeket is fel kell tudni dolgozni.
máj. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!