Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Van köztetek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Van köztetek olyan, aki reménytelennek látja ezt párkeresősdit, pedig igazán még el sem kezdte?

Figyelt kérdés

Olvasgatom itt a kérdéseket és sok fiú írja, hogy még huszonévesen sincs semmi kapcsolata a lányokkal, és azon gondolkoztam, hogy vajon a lányok között is vannak, akiknek nehezen/sehogy sem megy az ismerkedés, még ilyen idős korban sem?

Lányok, akik szintén ilyen helyzetben vagytok, szerintetek mi az oka? Milyen a természetetek, mik a hobbijaitok? Szerintetek hogy lehet ebből a helyzetből kitörni?


"Nem láttam rólad képet, de szerintem ezért nem vesznek téged észre, hiába vagy esetleg csinos, mert nem is viselkedsz önálló felnőttként, nőként meg pláne nem."


--> ezt egy itteni kérdésre adott válaszban olvastam, ti mit gondoltok róla?


Azért is érdekel, mert én is itt vagyok (24L) nulla tapasztalattal, még soha egyetlen fiú sem érdeklődött irántam és hát valljuk be, ez elég elkeserítő és nem sok jót ígér.



2012. jún. 6. 16:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nemtől függetlenül az embernek fel kell tennie a kérdést, hogy miért nem jön össze neki egy párkapcsolat. Vagy hogy miért nem érdeklődnek utána. Nekem van egy barátom, aki harminc év alatt egyszer se volt nővel, aztán összeszedte magát lefogyott, elkezdett továbbtanulni, változtatott az életén, és pár hónappal később összejött egy lánnyal. Pedig 30 év után nehéz kiszakadni a magányból. Derítsd ki min kell változtatnod és változtass. Soha nem késő.
2012. jún. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom. Nem kellek a srácoknak, mert komoly kapcsolatot akarok, hűséges és őszinte vagyok.


Nekik inkább azok a nők kellenek, akik könnyen kaphatók, nem kell sokat harcolni értük...


23/N

2012. jún. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Első!


Ez butaság, nem feltétlenül benne van a hiba, csak a pasik a rib-nc nőket jobban kedvelik. Ennyi.

2012. jún. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 ASOT ***** válasza:
100%

Mindenkiben van hiba, benned is van valami hiba amiért ez nehezen megy.

Vagy túl zárkózott vagy, vagy észre sem veszed ha egy pasi közelít, vagy egyből el is küldenéf mert azt hiszed h csak meg akar dugni és csak kihasználna.

Amúgy ha neten keresel párt ott kép nélkül valóban nehezebb találni bárkit is.


Ha meg csinos és szexi vagy akkor nehezebben is mernek közelíteni feléd a pasik...szóval egy kis bíztatást te is mutathatsz feléjük.


olyan mintha felhúztad volna magad elé a kínai nagyfalat, amin nem tudnak átjutni áthatolni az emberek...

2012. jún. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
#3: ez kb olyan mintha azt mondanád, hogy minden nőnek csak a pénz számít.
2012. jún. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 ASOT ***** válasza:
100%

ez meg h a pasik a könnyűvérűekre buknak vagy az kell nekik , ez megint álltalánosítás, azoktól akik csalódtak vagy nem jött össze nekik, Vannak ilyen pasik de nem mind ilyen könyörgöm....


a nőket is lehetne ugyanúgy általánosítani h a nőknek csak a pénzes adoniszok kellenek....holott köztük , köztetek is van akinek nem ez kell....


mi lehet a gond??

- elbújtok

- v. zárkózottak vagytok

- v. nem veszítek észre ha egy pasi ismerkedni akar

- v. azt hiszitek h minden pasi csak meg akar dugni

- v. az is előfordul h egyeseknek túl nagy az egoja

- v. túl görcsösek vagytok, idegesebbek ha egy pasi jön a képbe

- v. barikádot húztatok magatok köré

- v. semmilyen jelet nem küldtök a pasi felé

- stb stb stb.

Éssssssssss általában túl kell esni 1-2 ismerkedésen amíg összejöhet egy komolyabb kapcsolat.

sokaknak nem jön össze elsőre.

Éppen ezért esélyt adni kell...

2012. jún. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a helyzetben vagyok. Tizenévesen még nem volt ilyen problémám, de kb 20 éves koromban volt egy törés és azóta egyáltalán nem foglalkozom azzal, hogy legyen új barátom( vagy akár csak fiúbarátok/haverok). Noszogatnak a körülöttem lévők, hogy kezdjek valamit magammal, de nincs rá igényem. Egyszerűen nem tud annyira hiányozni egy partner, hogy feladjam a jelenlegi életvitelem(na nem kicsapongásra gondolok). Nem szeretnék függeni senkitől, szeretek néha akár napokra is eltűnni a nagyvilág elől és csak olvasni, pihenni, gondolkodni... és ha az ember párkapcsolatban van ilyet nemigen tehet meg hiszti nélkül. Tudom, hogy ez nem feltétlenül normális állapot, de jól érzem magam így, az se különösebben izgat, hogy a legtöbben úgy néznek már rám, mint valami földönkívülire(pedig általában nagyon a szívemre veszem mások véleményét rólam). Aztán ha már érzem, hogy szükségem lenne egy társra, változtatok. Nem kell erőltetni, majd jön ez.

23/L

2012. jún. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

A férfiaknak azért nehéz mert ,ha hosszú távra keres valakit mindenki csak dumának gondolja. Hiába szedi össze a bátorságát valaki ,ha lekoptatják mert nem néz ki jól. Egy idő után az ember belefárad ezekbe a dolgokba és nem keresi a kapcsolatokat. Tudom ,hogy nem a külső számít ,de azért nah....

A nőknek sincs könnyű dolguk mert ,ha nagyon könnyen belemegy a találkozásokba akkor könnyű vérűnek hiszik ,de ha meg nehezen akkor nem mennek oda.


Továbbá a kivételesen csinos lányok sokszor azért magányosak mert mindenki azt hiszi van már valakijük illetvenem érzik elég jónak magukat.


A nem annyira csinos lányok pedig ott rontják el ,hogy nem a saját súlycsoportjukban keresnek párt. Tudom semmi sem lehetetlen ,de azért volt már szerencsém (tudom egyedi) nagyon nem csinos csajokhoz akik szó szerint a gazdag szőke herceget akarták maguknak. Olyan srácot akit a nagyon csinos csajok is félve szólítanak meg...


Mind a két csoportban vannak hibásak amiért most így szenvedünk a normális kapcsolatot kereső réteg.

Sokszor gondoltam rá ,hogy milyen jó is volt a gyerekkorban összekötött élet. 10 évesen tudtad ki lesz a feleséged és kész, apád elvitt egy publikus házba az örömlány megtanította kielégíteni a nőt és felnőttként éltek boldogan stressz nélkül..


szingli 21/f

2012. jún. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Amit ASOT írt, az nálam szinte egytől egyig így van, vagy inkább volt. Egy ideje azonban ez szerencsére már megváltozott, erőt vettem magamon és a változás útjára léptem. Először tényleg nehéz volt, de utána már egyre könnyebb és könnyebb.

Mára már eljutottam odáig, hogy nem utasítom el azokat, akik érdeklődnek irántam, nem gondolom mindenkiről hogy csak kihasználni akar stb. Persze még van min változtatnom, csak a kezdeti lépés a nehéz.

2012. jún. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
16:27 én is ezt tudnám szinte szóról szóra leírni. Mindenkiben van hiba, nem lehet általánosítani. Akit nő használt ki az minden nőben azt látja, akit férfi használt ki az minden pasit roha..nak tekint. Nem kell rámászni a másikra, de egy buborékba sem érdemes bezárkozni. Ne arra számíts, hogy az első lesz a "nagy Ő". Több emberrel meg kell ismerkedned, hogy egyáltalán tudd te mit vársz el a másiktól és mit magadtól.
2012. jún. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!