Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Van más, aki ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Van más, aki ilyen reménytelennek érzi ezt a párkeresősdit?

Figyelt kérdés

Egyszerűen sosme leszek jó a lányoknak a külsőm miatt, hiszen az alacsony, vékony srácok nem kellenek a jóféle lányoknak, akik nekem bejönnek. Nem tudom mi értelme van egyáltalán má próbálkozni is, úgyis csak visszautasítanak, ők a magas, izmos fickókra vágynak.


Akkor adhatom én magamat, ha senkinek sem kellenek az aranyos, alacsony fiúk.

Úgy utálom, hogy ilyen alacsony lettem, legalább magas lennék és lenne esélyem akármelyik nekem tetsző lánynál, de így még az alacsonyaknak sem kellek.


Reménytelen harc ez és én szerintem befejezem végleg...


2012. máj. 21. 21:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
56%
Igen, van hogy sokszor reménytelennek néz ki, de azért ne add fel. Jobbat nem tudok tanácsolni, próbálkozni kell.
2012. máj. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Én is így éreztem, de aztán rájöttem felesleges e miatt stresszelnem magam. Mondjuk én nem az alacsonyság hanem egyéb tényezők miatt. Van olyan akinek ez nem megy kész. El kell fogadni és mással foglalkozni.
2012. máj. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
77%

Amíg ilyeneken agyalsz soha nem is lesz senkid.

Vedd lazábbra a figurát! Az aranyos fiú dolgot is felejtsd el, légy magabiztos férfi!

2012. máj. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Az aranyost a külsőmre értettem, de ez tényleg nem előny, inkább lennék izmos, magas, férfias, bár tudnék nőni, de ez genetika sajnos. :/
2012. máj. 21. 21:42
 5/18 anonim ***** válasza:
85%

Ha magasabb is lennél attól még ugyan úgy lehetnél például szerencsétlen, max feljebb kéne nézni a lányoknak. Csak ugye könnyebb a magasságra fogni a sikertelenséget - még akkor is, ha nem teljesen alaptalan.


Amúgy meg lehet látni alacsony párokat, sőt, a pasinál néhány centivel magasabb lányokat is. Szóval nem lehetetlen a dolog.


Feladni persze mindig könnyebb. Nem mellesleg próbálkozol is, vagy csak bemagyaráztad magadnak, hogy nincs esélyed?

És ha a magasságon nem is lehet változtatni, edzeni azt lehet.

Meg nem árt a pozitív hozzáállás. Vagy legalább negatív gondolatok elhessegetése. Mert tényleg igaz, hogy ha negatívan tekintesz magadra, az kisugárzik, és mások is megérzik.

2012. máj. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Én mindenkinek azt mondom csak ismerkednie társaságba járnia kell.


Nekem mindig volt barátom kb 16 éves koromtól és nem azért mert nagy pasizó vagyok, hanem rengeteg helyre társaságba járok és mindenkivel kedves aranyos segítőkész vagyok. És amikor épp dobtak vagy szakítottam mindig volt valaki akivel elkezdhettem ismerkedni.


A másik, meg hogy nekem is a 2 méter magas izmos napbarnított hatalmas far.. pasik jönnek be de eddig ha megnézem azokat a srácok akikbe szerelmes voltam mindig nálam alacsonyabb közepes vagy vékony testalkatú néha kedvesen aranyos, néha esetlen, de volt nagymenő is.


Szóval lehet hogy a csajoknak a hatalmas izmos állatok kellenek, de én azért nem szeretem mert könnyen le tudnak cserélni.

2012. máj. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ne keresd és megtalálod
2012. máj. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

ma 23:14


HÁt épp ez az, hogy csak úgy egy éve kezdtem aktívvan keresni, azelőtt elvoltam magamnak és mégsem jött sosem egy lány sem úgy voltam vele én nem kellek egy lánynak sem minek próbálkozni, nem is jöttek.


Ez az ülök a seggemen és várom a sültgalambot inkább a szép lányoknál működik szerintem.

2012. máj. 21. 23:21
 9/18 anonim ***** válasza:

Én szép lány vagyok, és nálam sem jött be. Ha nem mész sehova, nem jön a helyedbe senki sem.

Nem lehet, hogy mindig pont olyan csajokkal kezdesz, akik túl jók neked? Tudom, hogy mindenkinek van ízlése, de azért Quasimodo soha nem kapja meg Esmeraldát. Akárhogy is kepeszt utána. Maradjunk a realitások talaján.

Először is turbózd fel az önbizalmad, aztán add lejjebb a igényeket, és lesz barátnőd, meglátod.

2012. máj. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

tudod mit kedves kérdező. cseréljünk. te odaadod nekem a ~160 cm es magasságodat (nem tudom mennyi, mert nem írtad) Én meg odaadom neked a 191cm es magasságomat.


Ingyen és bérmentve örökre.

2012. máj. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!