Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Van más, aki ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Van más, aki ilyen reménytelennek érzi ezt a párkeresősdit?

Figyelt kérdés

Egyszerűen sosme leszek jó a lányoknak a külsőm miatt, hiszen az alacsony, vékony srácok nem kellenek a jóféle lányoknak, akik nekem bejönnek. Nem tudom mi értelme van egyáltalán má próbálkozni is, úgyis csak visszautasítanak, ők a magas, izmos fickókra vágynak.


Akkor adhatom én magamat, ha senkinek sem kellenek az aranyos, alacsony fiúk.

Úgy utálom, hogy ilyen alacsony lettem, legalább magas lennék és lenne esélyem akármelyik nekem tetsző lánynál, de így még az alacsonyaknak sem kellek.


Reménytelen harc ez és én szerintem befejezem végleg...


2012. máj. 21. 21:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Azért el kéne gondolkozni az igényeiden is, mert nagyon nem mindegy, hogy kik a "jóféle lányok"?

Legyen sexi playmate, meg kedves is, ja meg okos is eléggé és megértő és legyen az ízlése olyan, mint a tied? Mert akkor télleg kudarcos a dolog...

Vagy "jóféle lány" egy takaros, alacsony lány is, aki mondjuk átlagos? mert ilyet azért nem lehetetlen találni.

Ha a célkitűzés reális, akkor hosszú idő alatt lehet találni, de ha nagyon belelovalod magad ebbe az alacsony vagyok komplexusba, akkor nem jutsz egyről kettőre!

2012. máj. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Egyszerűen képtelen vagyok megérteni ezt az "add lejjebb az igényeidet" dolgot. Most ez mi? Megmondom nektek, hogy senki soha a jó életben nem fogja jól érezni magát olyasvalakivel, aki mellett úgy érzi, hogy "lejjebb adta az igényeit".

És az "igények" sztem kb senkinél nem a szexi playmate-nél kezdődnek. Az emberek java része simán boldog lenne egy átlagosan csinos lánnyal, akivel jól kijönnek. Én ha járkálok, buszozok, egyetemre megyek, akármi, a korombeli lányok körülbelül felét csinosnak látom.

Amikor azt mondjátok valakinek, hogy adja lejjebb az igényeit, az olyan, mintha arra kérnétek, hogy szándékosan válasszon magának egy olyan lányt, aki számára ronda. Na annak mégis mi értelme?

2012. máj. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Én nem tudhatom, hogy hol kezdődik nálad az igényszint...

"korombeli lányok körülbelül felét csinosnak látom."

Na ezt reálisnak tartom, csinosak is!! Én sem azt mondtam, hogy a lehető legkevésbé szép leányokra vadássz...

2012. máj. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Szerintem az add lejjebb az igényeid nem arra vonatkozik, hogy csúnya csajokkal és srácokkal gyere össze, hanem nem playmate ( nemtom hogy kell írni de különösebben nem is érdekel) avagy full sminkes állandóan magassarkús cicababákkal kell összejönni hanem egy átlagos kislány is lehet ugyan olyan szép alkalmakkor kedves megértő okos stb.


Tehát ez azt jelenti sztem hogy egy nem kitűnő szépségű lányba is ugyan olyan szerelmes lehet az ember mint egy szépségkirálynőbe.

2012. máj. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Hát sok nő hülyén viselkedik, még akkor is ha magas, jóképü vagy, nemhogy alacsony átlagos pasi.Kevés a bátor csaj, kevéssel találkoztam életemben.A többi mind nyuszi, még szemezésre se hajlandok.A másik gond, hogy azt hiszik ők a királynők és meg kell hóditani őket, pedig egyenlőek vagyunk és kölcsönös kéne legyen.


Mindenki azt fogja mondani, hogy próbálkozni kell továbbra is.Más lehetőség nincs, esetleg az, hogy nem foglalkozol többet a csajokkal és felválalod hogy akár 10-15 évig se lesz barátnőd, csak valami véletlen folytán.

2012. máj. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Jaja sok az olyan nő, akinek nagyságrendileg nincs fogalma, hogy mit lehet egy élő, normális pasitól elvárni..

sokan lány ngayon bután csinálja a dolgokat és nem tudják, "hányas a kabát", sok van agyonkényeztetve és azt hiszik, hogy ők a királynők, akiket csak csodálni szabad... Szóval ezt is vedd ám figyelembe...

2012. máj. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ja és ha netes párkeresővel dolgozol, akkor ne lepődj meg, ott a lányok többsége "használhatatlan" (önértékelési problémák, vagy éppen királynő komplexus, vagy teljesen abnormálisak az elvárásai, vagy csak simán iszonyat bután viselkedik), ez kb 90%, ami rajtad kívülálló ok...
2012. máj. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Egyetértek Charlie-val.Én sokáig fent voltam kiváncsiságból is több társkeresőn.Hát Isten örizz, kár az elszart időért, meg erőfeszitésért.Megismerkedtem csajokkal, legalalább 20-30al beszéltem is chat-en, vagy 6al találkoztam is, 2vel összejöttem de igy végeredményben, aligha megéri.Mert rengetek idegbeteg, próblémás nő volt ott, akikkel nehezebb kommunikálni mint mondjuk eggyel az utcán.


Akkor inkább elárusitó csajok, vagy diszkós csajok ha már nem feltétlenül komoly kapcsolatra mész.Én például egyedül vagyok egy ideje, mert nem hiányzik a sok hülyeség és értékes társat nehéz ám találni.

2012. máj. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!