Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Reménytelennek látom a helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelennek látom a helyzetet, de még is megőrülök érte. Vélemény?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Nem lesz rövid, de szeretném, ha elolvasná néhány ember és leírná erről az egészről a véleményét. Nyugodtan jöhet negatív vélemény is, ennél jobban összetörni már úgy sem fogok. Remélem... Nem sajnáltatásnak szánom, csak nem tudom elmondani senkinek, úgy érzem, hogy mindenki hülyének nézne, akinek elmesélhetném.


Van egy lány, akinek nagyon bejöttem, tudom. Tekintete folyamatosan engem keresett a suliban, állandóan nézett, nagyjából 3-4 hónappal ezelőtt. Szemében láttam "azt"... Sosem beszéltünk egy szót sem, ő csak nézett és nagyon tetszettem neki, ebben biztos vagyok.

Nekem is tetszett, és a mai napig tetszik. Nem tudom kiverni a fejemből, mindenről ő jut eszembe. Akárhova megyek, akár mit csinálok. Ha józan vagyok, rajta jár az eszem, ha részeg vagyok, rajta jár az eszem. Este elalvás előtt és reggel is az ágyban órákat töprengek azon, hogy hogyan lehettem ilyen szerencsétlen. Ő olyan leírhatatlan... nyugodt természetű, egyszerű, de még is egyéniség, nagyon szeretem. Nem volt velem még ilyen szinte sosem. Sosem érdekelt senki, mindig is éltem az életem, nem foglalkoztam senkivel. Úgy voltam vele, hogy „majd meg talál a szerelem”. Hát megtalált, de azt nem gondoltam volna, hogy van ennyire fájdalmas része is, pedig semmi közöm nem volt a lányhoz sosem.

Én... én pedig egy szerencsétlen, lúzer vagyok. Nekem már akkor is tetszett, de még csak ránézni sem mertem, amiből neki az jött le, hogy nekem nem tetszik. De könyörgöm… ez nem így van!!! Olyan könnyen zavarba jövök, hogy az nem igaz. Ha nem néz épp rám, akkor teljes szüneten keresztül nézem, buszon ugyan úgy és közben gondolkodom és megszakad érte a szívem. Akkora idiótának tartom magam, hogy az leírhatatlan. Ő nálam egy évvel fiatalabb. Ő 16 éves, én 17.


Nem tudom, hogy mihez kéne kezdenem, de elfelejteni nem tudom. Hiába nézek rá, olyan érzésem van, mintha szégyellne valamit, feszült lenne, zavarba van, egyszerűen nem tudom megfogalmazni. Ha rám is néz, lehajtom a fejem, de nem tudom miért! Pedig nem akarom, lehajtani! Nem tudom, nem értem, hogy mi van velem. Itt lesz a nyár, és meg fogok bolondulni. Nyugodtan elmondhatom, hogy nincs olyan sok barátom, haverom, ismerősöm. Vissza fogottabb ember voltam mindig is, alig vannak közös ismerőseink. Aki közös ismerős, azzal nem vagyok olyan jóba...


Nagyjából egy hónapja az egyik osztálytársának bejöttem. Felvett MSN –re az osztálytársa, elutasítottam az osztálytársát, mert nem jött be. Aztán az egyik barátomnak elmeséltem, hogy felvett, aki felfújta az egész dolgot és kinevették nagyon sokan az osztálytársát, mert olyan dolgokat írt nekem, ami tényleg elég vicces volt. Lényeg, hogy én „megszégyenítettem” és nevetségessé tettem az osztálytársát. Kitudja mit mesélt abban az osztályban rólam, ami lehet, hogy nem is igaz... most épp kik néznek hülyének, nem tudom.


És még mesélhetnék órákon keresztül, de egyszerűen nem megy. Ha kérdésetek van kérdezzetek nyugodtan.


2011. máj. 26. 21:17
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem próbálj meg vele beszélni bármilyen módon. szedd össze magad és beszélj vele. és tisztázd vele, hogy az osztálytársát nem akartad megszégyeníteni és semmi ilyesmi..csak mondd el az érzéseid..hidd el értékelni fogja.:)
2011. máj. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha tetszik a lány, akkor menj oda hozzá és beszélj vele! Légy bátor! Ha nincs esélyed, akkor az ott helyben kiderül! de ha van, akkor azt úgyis jelezni fogja feléd! Az osztálytársával kapcsolatban meg a spanod szúrta el a dolgot, hogy elmondta mindenkinek, mi zajlott köztetek msn-en! Bár neked sem kellett volna elpofáznod! A lényeg, hogy dízel motorral hajts rá a csajra, ha megakarod szerezni! Mindent tegyél fel egy lapra! Minden kiderül ott helyben!
2011. máj. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ejj, mintha magamat olvasnám 10 évvel ezelőtt. fiam, menj oda hozzá, valamikor, amikor egyedül van, és kezdj el beszélgetni vele, teljesen mindegy, hogy miről. ha tetszel neki, úgyis inni fogja a szavaidat, beszélj bármiről. hívd el valahova (pl. fagyizni cukrászdába, bánom is én). hidd el, ő is csak ember, nem fog megenni, legfeljebb elutasít, de ez is benne van a pakliban. csak add magadat, és baj nem lehet. valahogy el kell kezdeni, nem te vagy az első félszeg fiú a világtörténelemben. bátorság, meg ilyenek :).
2011. máj. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.
2011. máj. 28. 10:07
 5/10 A kérdező kommentje:

Megpróbálkozok beszélni vele, de ha még ránézni se merek, kitudja, hogy milyen hülyén jönne ki.


Konkrétan, ha elmondanám neki, hogy tetszik az gáz? Vagy inkább csak simán beszélgessek vele?

2011. máj. 28. 10:11
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem először csak simán beszélgess vele. Ha jól elvagytok együtt, akkor többször is találkozni szeretne majd, akkor meg majd minden alakul a maga módján. Először ne nagyon nyomulj meg ilyesmik, talán 1-2 bókot elejthetsz (pl. szép a haja, tetszik a felsője), de inkább legyél kedves, udvarias, hallgasd meg és te is szólj hozzá a témákhoz.


A legnagyobb bátorság viszont tényleg ahhoz kell, hogy odamenj hozzá, úgyhogy hajrá, szedd össze magad és kezdjetek el beszélgetni! :)

2011. máj. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 WORLDatWAR válasza:

Sztem ne pont azzal kezdj h tetszik neked, mert lehet hogy nem fog neki tetszeni, bár nem ismerem, de jobb mindig egy kicsit lassabban közelíteni.Hívd el valahova vmelyik délután és ott tudtok beszélgetni kettesben, nincs zavaró tényező:) Én is kicsit ideges vagyok lányok közelébe, főleg ha sok ember vesz körül, de amint kettesben vagyok a lánnyal akkor megnyugszok és megy minden:)

+ ha nem próbálkozol akkor soha semmi nem fog összejönni de abban a szerencsés helyzetben vagy hogy tetszel egy lánynak anélkül h beszéltél vna vele, ezt használd ki! hidd el nem mindenkinek adatik ez meg;)

2011. máj. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha ránézni sem mersz megd*gni hogy fogod??? pedig valoszenínüleg akart volna töled valamit csak muja vagy. Hivd el ne randira mond meg beszélni akarsz vele fontos lenne. mikor találkoztok mond meki hogy szeretnél beülni vele ini valamit mert nagyon félsz ettöl a dologtól és szeretnél kicsit feloldodni. küldj le pár felest és mond el neki töviiről hegyire hogy félsz a dolgoktol mit érzel iránta meg mindent aztán ha ezzel végeztél és elváltok (függetlenül attol mit mond van barátja stb.) hagyd békén ne írj neki és ne hívd mert hidd el kelőképpen kesokkolod ezzel és idő kel mig átgondolja a dolgokat. ha egy hónapon belül keres (bármilyen ürügyel is) akkorr jó, ha nem hát akkor ezt benézted.
2011. máj. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne add ki masnak azt ami privatban megy
2011. máj. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Helló azóta mi a helyzet?????????
2012. febr. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!