Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? (reménytel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? (reménytelennek lrzem magam)?

Figyelt kérdés
hajlamos vagyok a depresszióra de alapját véve senki sem nézné ki belőlem. Amikor megtetszik egy lány és már ott vagyok h.OK elhívom randira akk.egyszerűen elkezdem lebeszélni magam hogy ronda vagyok,vagy hogy nem tudnám boldoggá tenni...most a lány észre vette h van valami baj de nem mondhattam el neki hogy szeretem és hogy ezért vagyok letörve...nagyon bunkó voltam vele...és most nem tudom h.mi legyen...
2012. ápr. 16. 14:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Esetleg mazochista vagy? Velem is volt már hasonló eset. Megoldással vagy tanáccsal nem akarok szolgálni. Te is tudod, hogy mi a teendő.
2012. ápr. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

nem akarsz válaszoni?akkor miért irtál ide...

a teendőt pedig nem tudom biztosra ezért kérdeztem meg itt

2012. ápr. 16. 14:33
 3/9 A kérdező kommentje:
nagyon kedvelem a lányt csak félek a választól...
2012. ápr. 16. 14:35
 4/9 anonim ***** válasza:
És ha majd válaszol valaki, rendkívüli intelligens módon, akkor majd megfogadod a tanácsot?
2012. ápr. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ez függ a tanácstól...
2012. ápr. 16. 15:10
 6/9 anonim ***** válasza:

Nos, a tanácsom az, hogy mond meg a lánynak az érzéseid.

És hogy attól félsz, nem tudod eléggé boldoggá tenni őt, mert úgy érzed, jobbak is vannak nálad.Ezt lehet, hogy aranyosnak fogja találni.

Amúgy jól gondolod, vannak jobbak, szebbek, gazdagabbak nálad. Mindenkinél van valaki aki jobb, senki sem a legjobb. Maximum azt hiszi. Tedd félre a gátlásaidat, mert a lányok megérzik az önbizalomhiányt, és nem szeretik. Légyszíves, élvezd egy kicsit, hogy szerelmes vagy, ez egy szép érzés, főleg, ha viszonozzák is :)Nem kell az érzelmeidet túldimenzionálni, egyszerűen csak éld át, és kész. Nagyszerű lesz ! )

2012. ápr. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És ha nem leszünk együtt?
2012. ápr. 16. 17:10
 8/9 A kérdező kommentje:
Amugy Elmondom neki
2012. ápr. 16. 17:14
 9/9 anonim ***** válasza:

Akkor nem lesztek együtt! Ismered a dalt: tudod az első pofon a legnagyobb, aztán a többit lassan megszokod.

Figyelj, egy pasinak kockáztatni kell, ez a dolgok rendje. Nem kell itt totojászni csak bele a lecsóba! :P

2012. ápr. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!