Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van úgy hogy csúnyának...

Miért van úgy hogy csúnyának érzem magam és reménytelennek azt hogy valaha is kapcsolatom legyen?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy nagyon ritkán van hogy szépnek látnám magam.. legtöbbször teljesen ocsmánynak gondolom magam és nagyon zavar :S

Soha nem volt még kapcsolatom, pedig én nagyon tudnék szeretni valakit, megértö vagyok, mások szerint még jófej is, lehet velem értelmesen beszélgetni, de viccelödni is szeretek... Eléggé úgy érzem hogy reménytelen az egész és sose találok majd senkit :(

A legjobb barátnöm is azt mondja hogy szép vagyok meg aranyos, meg majd úgyis találok valakit. Akik ismernek azok is ezt mondják, de én nem tudom elhinni nekik :(:S


2010. máj. 1. 17:44
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Ja igen, azt lefelejtettem hogy 15/L
2010. máj. 1. 17:45
 2/21 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok



22/f

2010. máj. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Először is a belsődet kell rendbetenni! Hidd el a barátoknak/rokonoknak hogy igenis szép vagy! Ha helyrejön az önbizalmad azt más is észre fogja ám venni! Föl a fejjel és sok sikert! :) (Amúgy én is így voltam ezzel).

21/L

2010. máj. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Én is pont így vagyok vele :O De nekem volt már barátom, elég komoly volt a kapcsolat, szóval van remény :) 15/L
2010. máj. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Naaa... fel a fejjel!

Igenis szép vagy!

Bevallom, néha én is így vagyok ezzel, de olyankor újítok!

Új frizu, gatya, másképp fésülöm a hajam, rengeteg dolog, amitől nagyobb lesz az önbizalmad!

2010. máj. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Ha csúnyának érzed magad akkor változtass azon ami nem tetszik, legyen szép frizurád és ruháid, fogyj le vagy akár sminkelj ha azzal szebb leszel egy picit is akár. Így ha tükörbe nézel valami miatt elégedett leszel majd.

Az is fontos hogy állj pozitívan a dolgokhoz, ne magadon sajnálkozz, azt észreveszik és nem vonzó senkinek sem.

2010. máj. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
Meg 15 évesen nincs itt a világ vége. Van pár ismerősöm, 23-24 évesek, életükben nem volt még csajuk. De elvannak. Persze vágynak rá, de így is nagyon jó fejek. Tehát...nem bántás, csak, ha ez 5-10 év múlva is így lesz, akkor aggódj... Már bocsi!
2010. máj. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

szia:)

ne keseredj el, még nagyon fiatal vagy...:)

15 évesen jobb, h nem volt 5-6 kapcsolatod:)

ha azt mondják szép vagy, akkor az úgy is van:)

ráérsz még bőven a pasizással, csak azért mert másnak van valakije, neked nem kell:)

és figyeld meg, hogy majd lesz olyan srác, akinek úgy fogsz tetszeni ahogy vagy, és nem csak a szépségedért, hanem a személyiségedért, és ez a legfontosabb:)

és igen is szép vagy ez ne feledd:)

sok sikert:)

2010. máj. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Én is dettó ilyen vagyok, mint TE.


F/18

2010. máj. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Köszi a bíztató szavakat... próbálok kicsit változtatni valahogy a hozzáállásomon, de sajnos elég önbizalomhiányos vagyok :S

A sorstársaknak meg kitartás, valahogy megoldjuk! :)

2010. máj. 1. 19:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!