Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Már soha nem lesz normális...

Már soha nem lesz normális kapcsolatom?

Figyelt kérdés
13 éves voltam mikor jött az első szerelem,16 éves koromban szakítottunk elég csúnyán.Azóta rengeteg lehetőségem volt,hogy rendes fiúm legyen,de amint összejöttünk azt éreztem,hogy elveszítem a szabadságom.Nagyon vágyom egy rendes fiúra,de 1 nap után mindenkit ott hagyok sajnos,mert olyan érzésem van,mintha leláncolnának.Pedig kedvesek,nem nyomulósak.Az összes barátnőmnek van kapcsolata,én 2 éve egyedül vagyok.Lassan kezdek kétségbe esni,hogy soha nem lesz normális kapcsolatom,mert mindig ez az érzés fog el.Miért lehet ez?
2010. júl. 31. 13:32
 1/9 A kérdező kommentje:
18/L
2010. júl. 31. 13:35
 2/9 anonim ***** válasza:

Ne eröltess semmit!

A szerelem majd csak úgy jön ha nem várod.Addig is kitartás fel a fejjel:)

18L

2010. júl. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%
Félsz az elkötelezettségtől, mégis vágysz egy társra. Tipikus példája vagy annak a típusnak aki 3x fog házasodni és mind 3x fűvel-fával csalja majd a férjét. A másik meg h 18 éves vagy és valószínüleg nem élted még ki magad.
2010. júl. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Még nem vagy érett egy komoly kapcsolatra, majd beérsz. Nyugi, nem fog mindig ez az érzés elfogni.
2010. júl. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
18 évesen még hova akarsz komoly kapcsolatot? Öcsém, az ilyeneket nem értem. Ráérsz majd 26 évesen.
2010. júl. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
korai még a félelmed...
2010. júl. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

utolsó hozzászóló: Ne bántsd, nem tehet róla, tényleg nem érett még meg...szinte mintha magamat látnám, nekem vhol ugyanez a problémám, csak én egy falat is húzok magam köré és ezért dobok el mkit...

a legjobb tanács talán, hogy adj esélyt másoknak!

Érezd jól magad ameddig cska tudod, mert egyszer vagy fiatal!használd ki!

nem kell kétségbe esni!Minél jobban várod, annál jobban nem fog jönni!

nem kell senkivel összejönnöd legelsőre csak azért h neked is legyen valakid.Ismerd meg az embereket és úgy dönts!

Sok sikert!!!!

20/L

2010. júl. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Azért ez a 3x házasodó, fűvel-fával megcsaló bekategorizálás kicsit vicces volt szerintem.


Egyszerűen ahogy már írták is, még nem értél meg, vagy a másik eset, hogy bár kész vagy egy komoly kapcsolatra, akikkel eddig összejöttél, nem voltak számodra "megfelelőek". Hiába voltak helyesek, kedvesek, nem nyomulósak, igazán nem mozgatott meg egyik sem. Szerintem örülj neki, hogy van erőd egy nap után kimondani a másiknak, hogy vége, nem húzni a fejét hónapokig azon igyekezve, hogy valahogy lerázd, mert neked nem jön be. Ha igazán fontosak lettek volna neked azok a fiúk, akikről írtál, hiányzott volna a társaságuk, nem azt érezted volna, hogy leláncolnak és korlátozzák a szabadságod. Ha majd tényleg megtetszik valaki és vonzódsz hozzá annyira, hogy akár szerelem is legyen belőle, eltűnik ez a furcsa érzés, meglátod. Addig meg bulizz, tanulj, dolgozz, pihenj, légy szabad.

2010. júl. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sok lehetőséged lett volna egy jó kapcsolatra és mindegyiknek te vetettél véget...
2010. júl. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!