Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van úgy hogy csúnyának...

Miért van úgy hogy csúnyának érzem magam és reménytelennek azt hogy valaha is kapcsolatom legyen?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy nagyon ritkán van hogy szépnek látnám magam.. legtöbbször teljesen ocsmánynak gondolom magam és nagyon zavar :S

Soha nem volt még kapcsolatom, pedig én nagyon tudnék szeretni valakit, megértö vagyok, mások szerint még jófej is, lehet velem értelmesen beszélgetni, de viccelödni is szeretek... Eléggé úgy érzem hogy reménytelen az egész és sose találok majd senkit :(

A legjobb barátnöm is azt mondja hogy szép vagyok meg aranyos, meg majd úgyis találok valakit. Akik ismernek azok is ezt mondják, de én nem tudom elhinni nekik :(:S


2010. máj. 1. 17:44
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Igen, kitartás.:)

Egy sorstársatok.15L:D

2010. máj. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Higgy nekik, biztos, hogy nem vagy csúnya! :) Csak nem vagy olyan, mint az emberek többsége: beképzelt. Az a jó, ha hibát látsz magadban. Én sem szeretem magam, sőt, szinte undorodom magamtól. Mégis már 8 hónapja van barátom. :) Biztos, hogy Te is megtalálod majd a nagy Őt! :)
2010. máj. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Az már igazán nagyon jó lenne, remélem úgy lesz :)
2010. máj. 1. 20:12
 14/21 anonim ***** válasza:

{Én is önbizalomhiányos vagyok eléggé...}

Akiknek tetszik a belsőd, azoknak a külsőd is úgyszint, nyugi, tényleg lesz valaki, akinek tetszel majd :)


16/F

2010. máj. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
énisígy vagyok
2010. máj. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
Miért nem bíztok az emberben? Hátha csakugyan jól látja magát, és egészen pontosan tudja, hogy soha semmi reménye sincs olyan pofával emberi lényt sunázni.
2010. máj. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:

Két lehetőség lehet:

1.Vagy ténleg csúnya vagy

2. Vagy pedig nem bízol saját magadban, az ítélőképességedben, ezzel addig nincs is semmi gond, ameddig nem kell nagyon fontos dolgokról döntened, reménykedj, hogy majd az idő multával kinövöd :)

2010. máj. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

szia

Ne aggódj, az hogy 15 évesen még nem volt barátod, az nem a világ vége. Nekem 17 évesen volt először kapcsolatom, mert addig nem iagzán érdekeltek a fiúk, mint pasik. Túl gyerekesnek tartottam a körülöttem lévőket. Aztán bekerültem a gimibe és minden megváltozott. Azt nem állítom, hogy minden fiút lerohantam volna, meg ők engem, de voltak és vannak érdeklődők egyre nagyobb számban.


Én soha sem voltam egy cica baba, de rájöttem, hogy a normális fiúknak nem is a divatmániás műlibák kellenek, hanem az igazi lányok igazi érzésekkel és igazi külsővel. Nem kell neked gyönyörű divatmodellnek lenned, elég, ha azt látják rajtad mások, hogy jó a kedved és ki vagy magaddal békülve. Ez a legfontosabb. Ha saját magadat szereted, akkor a pozítív kisugárzásod mások is észreveszik. Mosolyogj! Ez nagyon fontos.:)

2010. máj. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Ne aggódj. Attól még nem dől össze a világ, hogy 15 évesen még nem volt barátod. Először is magaddal kell kibékülnöd, és ezt majd mások is észreveszik. Mosolyogj!

És tudod van az a mondás; "Zsák a foltját megtalálja."

Mindenkinek meg van a párja.:)

2010. máj. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Hát nyugi, én is full ronda vagyok :DD és nemvolt még pasim. és emiatt eléggé parázok mert nagyon szeretnék már. de ezvan bas*zameg élni kell. mindennek van oka :P majd teis megtalálod álmaid lovagját. csak az hal meg szűzen aki úgy akar meghalni :) nővérem is csúnya szerintem, mégis bomlanak érte a srácok. nem is vágom mért, pedig még belülről sem egy álom :D neizgulj. ismerkedj. legyen kisugárzásod. és ennyiii :)
2010. jún. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!