Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van úgy hogy csúnyának...

Miért van úgy hogy csúnyának érzem magam és reménytelennek azt hogy valaha is kapcsolatom legyen?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy nagyon ritkán van hogy szépnek látnám magam.. legtöbbször teljesen ocsmánynak gondolom magam és nagyon zavar :S

Soha nem volt még kapcsolatom, pedig én nagyon tudnék szeretni valakit, megértö vagyok, mások szerint még jófej is, lehet velem értelmesen beszélgetni, de viccelödni is szeretek... Eléggé úgy érzem hogy reménytelen az egész és sose találok majd senkit :(

A legjobb barátnöm is azt mondja hogy szép vagyok meg aranyos, meg majd úgyis találok valakit. Akik ismernek azok is ezt mondják, de én nem tudom elhinni nekik :(:S


2010. máj. 1. 17:44
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
Tudom, hogy lassan 8 évvel később írom a válaszom, de mindig is kíváncsi voltam arra, hogy ennyi idő elteltével az ilyen kédést feltevők hol tartanak ma. Nem biztos, hogy ezt bárki akár az akkori válaszolók közül látja, de ha igen kérlek írjátok meg, hogy a régebbi nézetetekhez képest mennyit változtatok, történt-e a témával kapcsolatosan változás az életetekben. A válaszokat előre is köszönöm! :) (Egy kíváncsi 16 éves srác)
2018. jan. 11. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!