Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tartok teljesen reményte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartok teljesen reménytelennek és kilátástalannak minden kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Nem tudom, mi van velem. Ha megismerkedek egy lánnyal, még ha kicsit tetszik is, nagyon hamar kiderül róla számomra, hogy nem érdemes vele kezdeni semmit, nem nekem való, úgysem lesz belőle semmi, nem fogom tudni boldoggá tenni, ő sem engem, stb-stb... Az egyik túl anyukás, a másik túl plázacica, az egyiknek semmi önálló gondolata és hallgat, mint a sír, a másiknak be nem áll a szája - mindegyikkel van valami bajom, nem tudok lelkesedni senkiért "úgy igazán". És akkor a lehetséges megcsalásokba még bele sem gondoltam. Nem hiszem el, hogy létezhet boldog párkapcsolat, legfeljebb ideig-óráig, amíg a felek még lelkesednek, amíg fel nem nőttek, amíg rá nem jönnek, hogy semmi keresnivalójuk a másik mellett...

Most, persze, biztos valaki ideírja, hogy "Igen, nagyon is lehetséges, mi már 3 éve élünk együtt a párommal totál szerelmesen" - ok, de mi lesz jövőre, és azután, és azután ...? Nekem is volt már hosszú kapcsolatom, de már nincs. Aztán biztos kapok olyan választ is, hogy "Ismerkedni kell, meglátod, jó lesz". De hogy érted, pár óra alatt, sőt, gyakran néhány elmondott mondatból kiszúrom, hogy mi nem tetszik egy lányban, akkor minek ismerkedjek vele tovább? Azért menjek bele egy kapcsolatba, hogy megmutassam, igen is el tudom viselni más hibáját? Ezt egyszer csináltam, évekig, meg is bántam.

25 F


2011. febr. 2. 00:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

pontosan ugyan így vagyok vele én is.. megismerek egy fiút, akárhogy, bemutatják, kezet fogunk, a szemébe nézek, látom, hogy tetszenék neki, de mintha egy filmet vetítenének le előttem néhány századmásodperc alatt, szinte kiélesedve látom a hibáit, hogy mi lehet ebből, és innentől részemről halálra van ítélve az egész.

nem tudom mit lehet ezzel tenni, azon kívül, hogy együtt élünk vele.

2011. febr. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szemléletesen leírtad, tényleg ez van nálam is. Megismerek valakit, megszólal, és már tudom is, mi lehet ebből... Tényleg, mint egy film. Kapsz is egy zöld mancsot.
2011. febr. 2. 00:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Ó ba*meg nyújtsd a kezed... Meglátom és azonnal megszáll az idill, de lőttek is neki, ha megpróbálok továbbra is így nézni rá. Az egyetlen nő, aki (persze foglalt egyelőre) észre sem vettem, de megkedveltette magát velem és az első pillanattól tetszett, az egy fodrász lány, így kerültünk kapcsolatba. Észre sem vettem, de mindig volt egy kedves gesztusa, egy őszinte, jobb kedvre derítő mosolya és emellett külsőleg... egy karcmentes gyémánt, belülről jövő megjátszhatatlan nőiességgel. Na? Kapjam be mi? :D Nem az enyém még, de 100biztos helyett is, ezt az egy bizonytalant választanám. :P Belebuzútam :D
2011. febr. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
"Köszi", hogy nem a kérdésre válaszoltál.
2011. febr. 2. 00:36
 5/8 anonim ***** válasza:

"Csak az a normális, akit nem ismersz eléggé."

Igen, egyébként ez így van. Teljesen igazad van...de ez ellen nem lehet tenni semmit. Vagy leragadsz valaki mellett, elviseled a hibáit stb. vagy keresed életed végéig az igazit, aki nagy valószínűséggel nem létezik.

2011. febr. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Utalni próbáltam arra, hogy nem vagyok rossz pali semmilyen szinten (szerényen) és az igényszintem nem ettől, de magas. És miközben ismerkedtem ezzel-azzal, az élet bebizonyította, hogy rossz helyen keresgélek. Fals duma de hogy elkeseredettségedben feltetted itt ezt a kérdést, nem fog változni semmi, nem fogjuk megfejteni... Én is szoptam éveket és csalódtam nagy pofonokkal kísérve nem egyszer, de ha mindez hozzá vezetett, nem bánok semmit! Szívj, szenvedj ha élsz! Majd ha már a padló alatt vagy ettől 2 szinttel, jönni fog az a lány. Lehet, hogy kicsivel sem lesz értékesebb, mint akikről most oly könnyen ítélkezik tökéletességed... de más szemmel fogod látni és ez elég is lesz, hogy a szépet lásd és értékeld a jót, ahelyett, hogy ugrálsz be a verembe...


"Éreztem, láttam, hallottam..."


23F

2011. febr. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem meg is érdemled. Minden kapcsolatban vannak viták, mindenkinek vannak hibái, még neked is. Hidd el, ezek alapján, téged sem lehet egyszerű elviselni hosszú távon. Mi van ha akkor találkoztatok, amikor szar napja volt? Akkor már le is mondtál róla. Nem azt mondom, hogy egy defektes nővel kell össze jönnöd, de szerintem nem így kellene hozzá állnod a dolgokhoz. De a te életed, te döntésed.


18/l

2011. febr. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Érdekes, amit írtál. Végül is tényleg döntés, annak ellenére, hogy tudatosan biztosan nem hoztam olyan döntést, hogy már pedig aki nem felel meg 100%-osan, az nekem nem kell. Inkább azt mondanám, "nem kívánom" az illetőt, miután megsejtettem a rossz oldalát. Nekem is van számos rossz tulajdonságom, semmi kétség, bizonyára olyanok is, amikről nem tudok.
2011. febr. 3. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!