Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek-e egy kapcsolat ujrakezdésében, hogy rendbejön-egy nagy vita után, akkor, ha minden reménytelennek tünik már?

Figyelt kérdés
2010. jan. 23. 18:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én hiszek a remény hal meg utlojára!
2010. jan. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hülyeség igy megkérdezni, konkrét esetet mondj. van olyan kapcsolat, amit érdemes megmenteni, van olyan amit nem
2010. jan. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát persze a jó tündérke egy éjszaka alatt mindent megváltoztat, figyeld meg, már csak egyet kell aludnod.
2010. jan. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha kicsit konkretizálnál, könnyebb lenne válaszolni. Magamból kiindulva én nem tudnék újrakezdeni egy kapcsolatot, nagy vita után meg főleg nem. (Ahhoz valami nagy csoda kéne.)

De tény, hogy a remény hal meg utoljára, próbálkozni megéri, ha nem is mindig kifizetődő.

2010. jan. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ez összetett dolog - egy adott ember hatalmas nagy változásra ritkán képes. Ha alapvető dolgok, eltérések miatt lett vége, akkor értelmetlen mégegyszer belemenni, beleesni ugyanabba a hibába. De persze van akik többször is beleesnek. Ha egyszer vége van valaminek akkor azon túl kell tenni magad.

22F

2010. márc. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én hiszek benne
2010. márc. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

IGEN!

Egyszer én is hibáztam, megcsaltam a párom. De ennek oka is volt, szerettem, de másfél év után kezdett hanyagolni, igaz soha nem veszekedtünk, de azért voltak nézeteltéréseink, lehet kicsit rutinná is vált a kapcsolatunk. Volt egy hét szünetünk, utána mindent bevallottam neki. És megértette amit tettem, tisztába jött vele, hogy miért. Lehet hogy furcsán hangzik, de azóta sokkal jobb a kapcsolatunk, mint azelőtt. Sokkal jobban foglalkozunk egymással, többet figyelünk a másikra. Hát ilyen is van.

2010. márc. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló! Velünk épp ugyanez történt és azóta milliószor jobb :-)! Persze a könnyebb út az, ha egy csalódás után tovább lépünk, mást keresünk ez a könnyebbik megoldás... Kitartás és "munka" kell ahhoz, hogy újra rendbe jöjjön a kapcsolat és persze az, hogy mindketten ugyanúgy akarjátok, mert ha csak az egyik fél, annak nincs értelme. Esélyt kell adni egymáshoz s, ha úgy sem működik, akkor jöhet a különválás.

Szóval az én válaszom is: igen!

2010. márc. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor örülök hogy nem csak én vagyok így :)
2010. márc. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha még nagyon fiatalok vagytok, akkor nem biztos, hogy megéri az újrakezdés, mert így megvonjátok magatoktól a lehetőségeket. Lehet találnátok ideálisabb partnert.

Nem írtad a vita tárgyát sem. Én nem tudnék megbocsátani egy megcsalást (testi értelemben).

A mi kapcsolatunkban már az elején akkora viták voltak, hogy többször kerültünk a tönk szélére, volt egy hónap szünet is. De úgy döntöttünk, harcolunk a boldogságért és szerintem jó úton haladunk. :)

2010. márc. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!