Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Reménytelennek tűnő kapcsolat....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelennek tűnő kapcsolat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy 6 hónap után szakítani akar velem a barátnőm. A kapcsolatunkat fontosnak tartom, szeretem, de csak hetente 2-szer találkozunk.

Közös program nem igazán volt ezalatt a 6 hónap alatt, amit sajnálok is, valamint volt még pár dolog.

(pl találkoztam egy lánnyal, akivel már régóta beszélgettem online, de semmi nem történt a találkán. Plusz szilveszterkor nagyon hiányzott a barátnőm, de nem töltöttük együtt ezért olyat mondtam neki részegen telefonban hogy "Lehet megcsallak". Sex még nem volt, csak nagyon közel álltunk hozzá, de ő is komoly és én is, nem akartuk elsietni igazán. A szüleinek bemutatott már, törődök vele, szeretem, ő nekem a legfontosabb, de sajnos most feljött hogy szerinte nem igazán van közös témánk mert nincs igazán közös bennünk-szerinte-. Szerintem azonban van -mivel ha együtt vagyunk nagyon sokat nevetünk, és ölelgetjük egymást stb.-

Most azt mondta hogy nem igazán van energiája újra megpróbálni, de nekem ő a legfontosabb, mert amellett hogy vicces, aranyos, kedves, hű és tényleg minden jó tulajdonság meg van benne, még gyönyörű is.


2009. ápr. 3. 15:08
 1/3 A kérdező kommentje:
Egyébként én 17 vagyok, a barátnőm 16.
2009. ápr. 3. 15:10
 2/3 anonim ***** válasza:
nem akarlak elkeseríteni,de nagyon úgy néz ki,h ő már eldönötte,h véget vet ennek.talán unalmas nekei,változást akar.szerintem javasold neki,h gondolja át vagy tartsatok szünetet,az mindig segít.mert ha szeret a szünet ideje allat rá fog jönni,h hiányzol neki stb..ha nem akkor meg jobb igy. kitartás!
2009. ápr. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem én meg már szilveszterkor szakítottam vna veled. Még ha részeg is vagy.. ilyet mondani..

Amúgy nekem is úgy tűnik, hogy ő már rég eldöntötte, hogy nem akar már tőled semmit.

Max még azt tudnám javasolni, hogy szakíts te, mielőtt még ő..

2009. ápr. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!