Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elriasztana, ha egy nőnél azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elriasztana, ha egy nőnél azt olvasnátok Tinderen a bemutatkozás részben, hogy jogosítvány nélküliek kizárva?

Figyelt kérdés
Nem azért, mert azt akarom, hogy hurcoljon ide-oda. Van jogsim és kocsim is, de ideális esetben szerintem közös programokra fele-fele arányban vezessünk, menjünk a kocsinkkal.
tegnap 22:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
38%
Az ilyeneket tiltom hogy veletlen se dobja fel ujra..
ma 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem írd bele másképp. Például, hogy szereted a hosszú kirándulásokat autóval, amikor felváltva vezettek. Vagy bemutatás alatt kérdezz rá, hogy van-e jogsija.


Amúgy milyen vicces, hogy annak ellenére, hogy ma már alap sok munkahelyen is, hogy legyen jogosítványod, és ilyen tré tömegközlekedés mellett nem igen lehet boldogulni autó nélkül, még mindig tabu a társkeresés során erre rákérdezni. Pedig a saját életét nehezíti meg, aki olyannal kezd, akinek nincs jogsija. Ráadásul egyre drágábban lehet megszerezni, tehát ha eddig nem jött össze, ez után még annyira se fog.


Miközben azt viszont nem gáz megkérdezni, hogy a nő borotválja-e a puncit, és mennyire szereti az orális szexet. Azt leírni nem gáz, hogy milyen irányból hogy dugná meg, ha ott lenne. De azt igen, hogy milyen szívesen elutazna vele egy hosszú hétvégére kocsival, ketten felváltva elvezetnek 5-6 óra alatt a horvát tengerpartra. Vagy bejárnák az Alpok legszebb útjait. De neeeem, az túl intim, mit képzel a nő magáról, hogy követelőzik.


Amúgy nekem is fontos, hogy legyen jogsija a pasinak. Sőt az is, hogy szeressen vezetni. De még az is, hogy mikor írom, hogy megyek hétvégén virágföldet venni, akkor ne azt írja, hogy jó szórakozást, hanem azt, hogy ne cipekedj, majd én elviszlek, aztán kipakolom neked.

De ma már ez egyáltalán nem természetes. Ma az a normális, hogy összefutunk dugni, az meg ugye ingyen van.

ma 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Colt pasim akinek nem volt jogsija

Baromi faraszto volt h mindig en vezettem.

ma 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Aki utál vezetni azzal mi van nincs jogsi nem is akartam nem is érdekelnek az autók ilyen esetben az emberek 99.9999999% kiesik a jelenlegi felfogásban ami van ? Nem hiszem,h 1 kapcsolat a jogsi megléten múlna vagy én vagyok rosszul bekötve de ha ezen bukik el akkor leszek egyedül.
ma 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Az rendben van, hogy neked ez fontos, de nem vall sok intelligenciára, hogy ezt durva stílusban már a bemutatkozásba is beleírod. Nyilván nem lesz szimpatikus a legtöbb embernek.
ma 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Mindenki tudja innen hogy erdek kacsolatot keresel..
ma 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem riasztana el, mert van jogosítványom.
ma 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!